خانه | سایر استان ها | کردستان | عظمت روز جهانی قدس نباید تحت تاثیر بیماری کرونا قرار گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
عظمت روز جهانی قدس نباید تحت تاثیر بیماری کرونا قرار گیرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

عظمت روز جهانی قدس نباید تحت تاثیر بیماری کرونا قرار گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام حسین ورمقانی در گفتگو با اقطاع نیوز، گفت: رهبر کبیر انقلاب اسلامی ۱۶ مرداد سال ۵۸، مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به منظور حمایت از مردم فلسطین به عنوان روز جهانی قدس اعلام کردند.

وی ادامه داد: از آن زمان تا کنون هر ساله این روز توسط مردم آزادیخواه به ویژه جهان اسلام و در رأس آن ایران اسلامی با برگزاری راهپیمایی عظیم و شکوهمند روز قدس، ضمن اعلام حمایت از مسلمانان فلسطینی، انزجار و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و آمریکای جهان‌خوار اعلام می‌کنند.

ورمقانی در ادامه افزود: روز قدس، نماد حمایت مسلمانان از حقوق قانونی فلسطینیان بوده و به همین سبب همواره از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دیواندره در ادامه با اشاره به وضعیت کنونی جهان و کشور ناشی از شیوع بیماری کرونا، تصریح کرد: این موضوع نباید عظمت روز قدس را تحت تأثیر خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه اگر شرایط عادی بود راهپیمایی روز قدس را برگزار می‌کردیم؛ اما با توجه به شرایط خاصی که پیش آمده، می‌توان با استفاده از رسانه‌ها و فضای مجازی برنامه‌های این روز را اجرا کرد، و دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند در فضای مجازی تولید محتوا کنند، و مظلوم خواهی مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

وی عنوان کرد: روز قدس امسال، با یاد و نام علمدار آزادی قدس، سید الشهدای جبهه‌ی مقاومت، سردار سرفراز، سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی (ره) پیوند خورده است.

وی گفت: مردم هوشمند ایران اسلامی و مردمان آزاده‌ی سراسر جهان، که دل در گرو آرمانهای الاهی و انسانی آن برزگ‌مرد دارند، می‌دانند: اخراج ذلیلانه‌ی آمریکا، قاتل این شهید عزیز از منطقه، آغاز و محو اسرائیل از جغرافیای سیاسی، پایان آئین بزرگداشت و قدرشناسی از مجاهدت‌های آن مجاهد عارف است.

عظمت روز جهانی قدس نباید تحت تاثیر بیماری کرونا قرار گیرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۱ ۲۲:۲۲:۱۴

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.