قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مادر و دختر سارق در زابل دستگیر شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

عروسی کرونایی داماد نهبندانی را راهی زندان کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


عروسی کرونایی داماد نهبندانی را راهی زندان کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، کاظم علیپور ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: در روز جاری داماد و پدر خانم دامادی به علت برگزاری جلسه عروسی در شب گذشته و به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی با صدور قرار کفالت و عدم معرفی کفیل روانه زندان شدند.

به گفته دادستان شهرستان نهبندان، چند روز قبل از برگزاری جلسه عروسی به افراد تاکید شده بود که در شرایط فعلی جلسه برگزار ننمایند.

وی عنوان کرد: متأسفانه دو خانواده به این تذکر توجه نکرده و اقدام به برگزاری مراسم کردند که شب گذشته نیز حین برگزاری مراسم عروسی، به تذکرات پاسگاه شهر شوسف جهت لغو و عدم برگزاری مراسم توجهی نداته اند.

وی بیان کرد: همچنین نامبرده قصد داشته، مراسم پاتختی را هم امشب بر گزار نماید که با حکم مقام قضائی بازداشت و راهی زندان شدند.

دادستان نهبندان گفت: دستگاه قضائی به جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع و مجالس عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی در صورت برگزاری مجلس، با برگزارکنندگان جلسات به جرم تهدید سلامت جامعه طبق قانون برخورد قاطع خواهد داشت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزعروسی کرونایی داماد نهبندانی را راهی زندان کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.