قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر ماه در گیلان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ظرفیت و اندیشه خلاق جوانان باید در امور مختلف بهره گیری شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ظرفیت و اندیشه خلاق جوانان باید در امور مختلف بهره گیری شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، ارسلان زارع صبح پنجشنبه در جلسه ساماندهی امور جوانان در سالن غدیر استانداری گیلان با تأکید بر ضرورت اعتماد به نسل جوان، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین رویکردهای جمهوری اسلامی ایران بهره گیری از نیرو و توانمندی جوانان است.

وی با بیان اینکه رشد و توسعه هر جامعه‌ای در گرو استفاده از ظرفیت‌های جوان است، افزود: خلاقیت و اندیشه جوانان می‌تواند به توسعه و اعتلای کشور کمک کند.

استاندار گیلان در ادامه بر ضرورت بهره گیری از طرح و ایده و خلاقیت جوانان در امور مختلف تأکید و خواستار ایجاد شرایط لازم برای حضور جوانان از سوی دستگاه‌های اجرایی شد، گفت: بسترهای تحقق ایده‌های جوانان نیز باید فراهم شود.

وی با بیان اینکه مشارکت جوانان و استفاده از ظرفیت‌های آنها در بخش‌های مختلف توسعه را فراهم می‌کند، تصریح کرد: قانونمند کردن این مشارکت‌ها بر اساس اسناد بالادستی می‌تواند نقش جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی را افزایش دهد.

زارع با اشاره به اینکه اعتماد به جوانان نباید تنها در حد صحبت باشد و حضور جوانان در حوزه‌های مدیریتی استان نشان دهنده این بوده که در گیلان این موضوع عملی شده است، ادامه داد: در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان گیلان زمینه نقش آفرینی جوانان فراهم شده است.

وی همچنین بر بهره گیری از توانمندی سازمان‌های مردم نهاد در حوزه جوانان تأکید و اظهار کرد: باید زمینه مشارکت اجتماعی این سازمان‌ها و جوانان بیش از گذشته فراهم شود باید برای بهره گیری از این توانمندی‌ها برنامه ریزی و هدف گذاری کرد.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه دانش و اندیشه جوانان سرمایه و ثروت نظام محسوب می‌شود، گفت: این ظرفیت‌ها و اندیشه‌ها باید به بالفعل تبدیل شود.

وی همچنین به نقش آموزش مهارت‌ها نیز اشاره کرد و افزود: در حوزه جوانان باید به مشاوره و آموزش مهارت‌های زندگی نیز توجه شده و دوره‌ها به صورت مستمر برگزار شود.

زارع به نقش مشاوره در پیشگیری از طلاق اشاره و با بیان اینکه باید به صورت ساختاری در این زمینه عمل کرده و دبیرخانه حمایت از نهاد خانواده تشکیل شود، تصریح کرد: متأسفانه شاهد ثبت طلاق استان‌های دیگر در گیلان هستیم که باید بررسی و پیگیری شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزظرفیت و اندیشه خلاق جوانان باید در امور مختلف بهره گیری شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.