قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خرید بیش از ۱۵ هزار تن گندم از کشاورزان لرستانی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ظرفیت ذخیره گندم استان سمنان ۲۸۰ هزار تن است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ظرفیت ذخیره گندم استان سمنان ۲۸۰ هزار تن است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمدباقر منوچهری در گفتگو با اقطاع نیوز، ضمن بیان اینکه تا ابتدای هفته جاری ۷۷ هزار و ۶۰۰ تن گندم خرید تضمینی شده به انبارهای استان منتقل شده است، تاکید کرد: ظرفیت ذخیره گندم استان سمنان در بعد خصوصی و دولتی ۲۸۰ هزار تن است و از بابت ذخیره گندم اصلاً نگرانی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ۱۲ هزار و ۶۳۶ محموله با وزن هرکدام تقریباً شش تن و ۱۰۰ کیلوگرم به انبارهای استان منتقل شده‌اند، افزود: ارزش این میزان گندم نزدیک ۲۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

میامی بزرگترین تولید کننده است

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان با بیان اینکه گندم ذخیره شده استان از چهار هزار و ۹۵ بهره‌بردار استان خرید تضمینی شده است، تاکید کرد: با اتمام کار مراکز خرید تضمینی سیار، دو مرکز ملکی در شاهرود و سمنان آماده خریداری گندم تضمینی بهره برداران است.

منوچهری با بیان اینکه خرید گندم تضمینی در شهرستان‌های استان و در مراکز سیار پایان یافته است، ابراز کرد: کشاورزان در صورت داشتن محصول گندم باید به مراکز ثابت شاهرود و سمنان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه میامی بزرگترین تولید کننده گندم استان سمنان است، افزود: خرید تضمینی گندم در استان سمنان به نرخ هر کیلوگرم ۲۵ هزار ریال انجام می‌شود و مشکلی برای خرید و انبار کردن گندم تولیدی استان وجود ندارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزظرفیت ذخیره گندم استان سمنان ۲۸۰ هزار تن است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.