قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ظرفیت آزمایشگاه های دانشگاهی یاسوج توسعه خواهد یافت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ظرفیت آزمایشگاه های دانشگاهی یاسوج توسعه خواهد یافت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سورنا ستاری شامگاه سه شنبه در نشست بررسی و جمع بندی سفر به کهگیلویه و بویراحمد از مساعدت مالی به آزمایشگاه‌های دانشگاه یاسوج و دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد.

وی ابراز داشت: ۵۰ درصد از هزینه خرید تجهیزات آزمایشگاهی در این دو دانشگاه از طرف معاونت فناوری ریاست جمهوری تأمین می‌شود.

ستاری با اشاره به ۲ مرکز رشد دهدشت و یاسوج، گفت: مسئولان استان این موارد را در مصوبات داخلی تصویب کرده و میزان پیشرفت آن را گزارش دهند.

وی به ضرورت راه اندازی کارخانه فناوری استان اشاره و اظهار کرد: این کارخانه با همکاری استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد و معاونت فناوری ریاست جمهوری در استان راه اندازی می‌شود.

ستاری افزود: در پرداخت هزینه بازسازی این کارخانه کمک می‌کنیم.

وی با اشاره به همکاری معاونت فناوری ریاست جمهوری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج، تصریح کرد: در یک نشست موضوع همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج با پارک علم و فناوری بررسی خواهد شد.

معاون رئیس جمهور گفت: باید از ظرفیت پردیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در راستای رشد واحدهای فناوری در استان استفاده کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزظرفیت آزمایشگاه های دانشگاهی یاسوج توسعه خواهد یافت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.