قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
طومار طرفداران جانی دپ برای بازگرداندن او به فرانچایز دزدان دریای کاراییب

طومار طرفداران جانی دپ برای بازگرداندن او به فرانچایز دزدان دریای کاراییب – اقطاع نیوز | خواندنی ها


طومار طرفداران جانی دپ برای بازگرداندن او به فرانچایز دزدان دریای کاراییب

در حالی که بر اساس گزارش ها استودیوهای هالیوودی از جانی دپ فاصله می گیرند، این بازیگر سرشناس به تلاش های خود برای برگرداندن رأی دادگاه لندن در ماجرای شکایتش از روزنامه سان، روزنامه ای که در مقاله ای در سال ۲۰۱۸ او را «همسرآزار» خطاب قرار داده بود ادامه می دهد. علیرغم اینکه وی پرونده ای قوی علیه همسر سابقش، امبر هرد تشکیل داده بود، بازیگر سابق نقش جک اسپارو در مجموعه فیلم های Pirates of the Caribbean  شکست بزرگی را متحمل شده و قاضی ادعای او مبنی بر افترای مجله انگلیسی را رد کرد.

پس از این رأی بود که جانی دپ نقش گریندلوالد در Fantastic Beasts 3 را از دست داده و اکنون شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه وی کار سختی در پیدا کردن نقش های جدید نیز دارد. در بحبوحه تمام این ماجراها، طرفداران سرسخت جانی دپ در پلتفرم های اجتماعی مختلف حمایت خود را از این بازیگر آمریکایی اعلام کرده و کمپینی علیه امبر هرد نیز راه اندازی کرده اند تا کمپانی برادران وارنر را وادار سازند این بازیگر زن را از فهرست بازیگران دنباله Aquaman حذف نماید. علاوه بر این، هزاران نفر از طرفداران جانی دپ در حال امضای یک طومار اینترنتی هستند تا از استودیو سازنده بخواهند کار درست را انجام داده و بار دیگر جانی دپ را در سری جدید فیلم های Pirates of the Caribbean به کار گیرد.

کمپینی که طرفداران جانی دپ برای بازگرداندن وی به نقش جک اسپارو راه اندازی کرده اند تاکنون از مرز 400 هزار امضا در وبسایت Change.org گذشته است.

تاکنون می دانیم که دستکم دو فیلم دیگر در این فرانچایز در حال ساخت است؛ یکی تداوم روایت داستانی اصلی و دیگری فیلمی که جایگاه یک اسپین آف را دارد. شخصی که ظاهراً در این پروژه ها حضور ندارد، کسی است که طرفدارانش این فرانچایز را بدون حضور او درک نمی کنند. در واقع کمپینی که طرفداران جانی دپ برای بازگرداندن وی به نقش جک اسپارو راه اندازی کرده اند تاکنون از مرز ۴۰۰ هزار امضا در وبسایت Change.org گذشته و به مرز نیم میلیون امضا نزدیک می شود. شوربختانه تجربه های قبلی و تاریخ نشان داده که چنین طومارنویسی هایی تاثیر زیادی بر غول های هالیوود نداشته اما ممکن است استودیوهای فیلمسازی هالیوود با توجه به تعداد بالای رأی دهندگان به این طومار در تصمیم خود تجدیدنظر کنند.

کمپینی که طرفداران جانی دپ برای بازگرداندن وی به نقش جک اسپارو راه اندازی کرده اند تاکنون از مرز 400 هزار امضا در وبسایت Change.org گذشته است.

در شرایط کنونی نیز جانی دپ میلیون ها طرفدار داشته و به شدت از رفتاری که با ستاره محبوب آن ها شده ناراضی هستند. با کمی شانس ممکن است جانی دپ بتواند در دادگاه جدیدش در ایالات متحده ورق را برگرداند و نه تنها آینده حرفه خود را تضمین کند بلکه نقش جک اسپارو را نیز بار دیگر از آنِ خود کند.

بیشتر بخوانید: آیا باختن در دادگاه بعدی به معنای پایان راه جانی دپ در هالیوود خواهد بود؟آرشیو خواندنی ها | سرویس خبری اقطاع نیوزطومار طرفداران جانی دپ برای بازگرداندن او به فرانچایز دزدان دریای کاراییبنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.