خانه | سایر استان ها | آذربایجان شرقی | طنین فریاد «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» در فضای مجازی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
پیام نیروی انتظامی به مناسبت روز جهانی قدس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

طنین فریاد «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» در فضای مجازی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز، روز قدس روز آزادگی، اقتدار، مقاومت و ایثار است. در روز قدس جهان بار دیگر عجز و ناتوانی استکبار و قدرت و اقتدار مسلمانان را به چشم می‌بیند.

امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزار نشدن راهپیمایی خیابانی، جوانان آذربایجان شرقی در یک اقدامی جالب توجه دست به برگزاری کمپین‌های حمایتی از ملت مظلوم فلسطین کردند و تصاویر و فیلم‌هایی در حمایت از آزادی قدس در فضای مجازی منتشر شد.

امسال در آخرین جمعه ماه رمضان سال ۱۴۴۱ روز جهانی قدس به صورت خاص و متفاوتی رقم خورد. مردم و به خصوص جوانان همیشه در صحنه آذربایجان شرقی که هرساله در راهپیمایی روز قدس شرکت داشتند امروز به دلیل ویروس کرونا راهپیمایی روز قدس را با رنگ و بویی متفاوت در فضای مجازی برگزار کردند.

جوانان با استفاده از فضای مجازی و تبدیل کردن این بستر به محلی برای نمایش شکوه روز جهانی قدس انزجار خود را از اشغالگران اعلام کردند.

آنها با پخش تصاویر و فیلم‌های گسترده از جنایات رژیم جعلی اسرائیل و راه اندازی هشتگ ها و کمپین‌های مختلف جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و فریاد حمایت از مسلمانان بی دفاع فلسطین را سر دادند.

جوانان استان با این ابتکار نشان دادند که روز جهانی قدس به عنوان یادگار ارزشمند امام راحل (ره) هرگز تعطیل‌بردار نیست و امروز پیام‌های حمایت از مردم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و آمریکای جهان خوار، فضای مجازی را پر کرد.

امروز با اینکه راهپیمایی خیابانی در شهرهای مختلف برگزار نشد ولی تنفر ابدی از آمریکا و اسرائیل جنایتکار بیشتر از گذشته در دل ملت ایران و همه مسلمانان جهان ریشه دوانده است.


طنین فریاد «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» در فضای مجازی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۶:۲۳:۴۶

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.