قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
طرح یاوران تولید نسخه پیشرفته طرح نظام نوین ترویج کشاورزی است

طرح یاوران تولید نسخه پیشرفته طرح نظام نوین ترویج کشاورزی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهانرئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان:

طرح یاوران تولید نسخه پیشرفته طرح نظام نوین ترویج کشاورزی است و در این طرح مقرر شد از ظرفیت مراکز تحقیقاتی برای برنامه های کوتاه مدت در حوزه کشاورزی استفاده شود تا برای کشاورزان قابل بهره برداری باشد.

به گزارش خبرنگار اقطاع نیوز در استان گلستان، جلسه هماهنگی عملیات اجرایی طرح “یاوران تولید” با حضور رییس سازمان جهادکشاورزی استان، رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی و اعضا امروز در محل سالن قدس سازمان جهادکشاورزی گلستان برگزار شد.

مختار مهاجر رییس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان و رییس اجرایی طرح، با اشاره به ابلاغیه وزیر جهادکشاورزی در خصوص اجرای طرح یاوران تولید، در این جلسه گفت: طرح یاوران تولید نسخه پیشرفته طرح نظام نوین ترویج کشاورزی است و در این طرح مقرر شد از ظرفیت مراکز تحقیقاتی برای برنامه های کوتاه مدت در حوزه کشاورزی استفاده شود تا برای کشاورزان قابل بهره برداری باشد.

وی افزود: در این طرح با تشکیل تیم های پایش و نظارت متشکل از محققان و کارشناسان اجرایی، چالش های عرصه تولید بررسی شده و بلافاصله راهکارهای رفع مشکل ارائه می شود تا منجر به حصول نتیجه مطلوب شود و مسیر انتقال دانش به بهره برداران و مزرعه تسهیل شود.

انتهای پیام

طرح یاوران تولید نسخه پیشرفته طرح نظام نوین ترویج کشاورزی است:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۳:۳۴:۲۱

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.