قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شرکت های حمل و نقل بین المللی مازندران راکد هستند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

طرح یاریگران زندگی باقوت اجرا شود/ انهدام ۱۰ باند قاچاق مواد مخدر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، احمد حسین زادگان پیش ازظهر یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با تاکید بر تبیین خطرات و مضرات مواد مخدر گفت: مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری به گفتمان مسلط اجتماعی تبدیل شود.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران بر ضرورت هزینه هدفمند اعتبارات اجتماعی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت: اجرای طرح یاریگران زندگی باید با قوت و کیفیت بهتر عملیاتی و اجرا شود و آموزش و پرورش در این زمینه نقش مهمی دارد.

استاندار مازندران بر اجتماعی شدن مبارزه بامواد مخدر تاکید کرد و گفت: در حوزه کاهش آسیب و ساماندهی مناطق آلوده و آسیب زا اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و در این راستا دستگاه‌های اجرایی به وظایف خود در حوزه مناطق آسیب زا عمل کنند.

حسین زادگان آغاز فعالیت انجمن معتادان گمنام و کنگره ۶۰ با شیب ملایم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ویروس کرونا و استفاده از فضاهای مناسب‌تر و بزرگ‌تر را یادآور شد و اظهار داشت: پنجم تیرماه سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در پیش است و هفته مبارزه با مواد مخدر فرصت ارزشمندی برای بهره گیری از ظرفیت سمن‌ها، رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی برای آگاهی بخشی و افزایش آگاهی و اطلاعات مردم در این حوزه است.

استاندار مازندران تقویت فعالیت سازمان‌های مردم نهاد و مشارکت و حضور جدی مردم در پیشگیری از اعتیاد را یادآور شد و گفت: کمیته‌های زیر مجموعه شورا به کارهای اساسی و مهم بپردازند و ارزیابی شهرستان‌ها برای شناسایی کارهای مؤثر مورد توجه قرار گیرد.

حسین زادگان خواستار افزایش ظرفیت مرکز ماده ۱۶، هماهنگی لازم برای جمع آوری معتادان متجاهر با تشکیل کمیته تخصصی برای تصمیم گیری در این موضوع، توجه ویژه به مقوله پیشگیری، توجه ویژه صدا و سیما به مقوله پیشگیری از اعتیاد، تبلیغات محیطی مناسب توسط شهرداران و کمک شهرداران با تقویت پایش تصویری در مراکز آسیب زا شد و ابراز امیدواری نمود با تلاش و همت همه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در مازندران باشیم.

احمد مظفری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران در این جلسه با ارائه گزارشی از کشف ۴۵۳ کیلو انواع مواد مخدر در دوماه گذشته در استان و رشد ۱۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در اردیبهشت ۹۹ خبر داد و گفت: در دو ماه گذشته با اجرای ۵۰۲ طرح و عملیات ۱۰ باند قاچاق مواد مخدر در مازندران شناسایی و متلاشی شد و دو هزار و ۲۷ نفر هم در این رابطه دستگیر شدند که ۵۷ نفر آنان زن بودند.

طرح یاریگران زندگی باقوت اجرا شود/ انهدام ۱۰ باند قاچاق مواد مخدر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۲:۲۸:۱۰

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.