قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
طرح همسان سازی مستمری ها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کرمان اجرا شد

طرح همسان سازی مستمری ها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کرمان اجرا شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طرح همسان سازی مستمری ها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کرمان اجرا شد

اقطاع نیوز/کرمان مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمان گفت: طرح همسان سازی مستمری‌ها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دراین استان اجرا شد و در اجرای این طرح به طور میانگین ۵۲ درصد به مبلغ دریافتی مستمری‌بگیران روستایی و عشایری از ابتدای سال افزوده شده است.

“محمد میرجعفری” در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: مبنای همسان سازی در صندوق به این ترتیب بوده است، افرادی که در سطح واحدی در طی سالیان متناوب مستمری بگیر شده اند دریافتی یکسانی داشته باشند به عنوان مثال اگر فردی در سطح ۸ در سال ۱۳۹۹ مستمری بگیر شود و ماهانه ۸۳۳۳۳۳۳  ریال دریافتی خواهند داشت اما اگر همین فرد در سال ۱۳۸۶ مستمری بگیر شده بود با افزایش های سالانه در سال ۹۹ دریافتی حدود ۴۰۰ هزار تومان دارد. در این طرح هر دو نفر فوق دربافتی ۸۳۳۳۳۳۳  خواهند داشت. طبیعی است که در این حالت افرادی‌که در سنوات اخیر بازنشسته شده اند میزان افزایش کمتر است و در افرادی که در سنوات دورتر مستمری بگیر شده اند افزایش بیشتری را تجربه خواهند کرد.

میرجعفری با اشاره به اینکه در این طرح مابه التفاوت مستمری از ابتدای سال محاسبه و پرداخت شده است، افزود: در این شیوه عدالت افقی و عمودی رعایت شده است به جزء موارد خاص که حکم دادگاه یا شرایط خاص بیش از موعد داشته اند، هیچکس افزایش کمتر از ۱۵% افزایش نداشته است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمان گفت: همسان سازی شامل مستمری بگیرانی است که تا پایان سال ۹۸  حکم مستمری دریافت کرده اند.

میرجعفری ادامه داد: در استان حدود ۷۹۷۱۰ نفر تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفته اند که از این تعداد ۷۶۶۱ خانواده از مستمری ماهیانه بهره‌مند می شوند و تعداد ۶۳۷۶ نفر مشمول طرح همسان سازی شده اند.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزطرح همسان سازی مستمری ها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کرمان اجرا شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.