قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

طرح مدیریت هوشمند کرونا در تمام واحدهای تولیدی زنجان اجرا شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طرح مدیریت هوشمند کرونا در تمام واحدهای تولیدی زنجان اجرا شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

محمدرضا صائینی در گفتگو با اقطاع نیوز به مدیریت کرونا اشاره کرد و گفت: از ۲۲ ماه قبل مدیریت در سطح کلان صورت گرفت و در این میان واکسیناسیون در استان با قوت بیشتری انجام می‌شود.

وی به طرح مدیریت هوشمند کرونا در بستر سامانه امید اشاره کرد و ابراز داشت: افرادی که تا به امروز موفق به تزریق واکسن نشدند باید هر چه زودتر واکسن بزنند.

معاون بهداشت علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه این طرح در ۵ فاز اجرا می‌شود و از ۲۱ آذرماه عملیاتی و اجرا شده است، گفت: کارکنان دولت از بالاترین رده مدیریتی مجموعه تا پایین باید برای حضور در محل کار خود اقدام به ارائه کارت تزریق واکسن کرونا کرده‌اند.

صائینی تاکید کرد: اگر به نحوی فردی اقدام به تزریق واکسن کرونا نکرده باید برگه آزمایش پی سی آر به صورت ۱۵ روزه را به محل کار خود ارائه دهد و اگر فردی دو نوبت واکسن را تزریق نکرده باشد از حضور وی در محل کار ممانعت به عمل آمده است.

وی افزود: طرح مدیریت هوشمند کرونا در بستر امید برای واحدهای تولیدی و صنعتی از امروز ۵ دی ماه در زنجان آغاز شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزطرح مدیریت هوشمند کرونا در تمام واحدهای تولیدی زنجان اجرا شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 11 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.