قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۴۵ میلیارد معوقه شرکت برق تبریز/تلاش برای عدم قطعی ها در تابستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

طرح مانور جهادی شرکت توزیع برق تبریز برگزار می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طرح مانور جهادی شرکت توزیع برق تبریز برگزار می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عادل کاظمی ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران در تبریز با اشاره به اجرای طرح مانور جهادی شرکت توزیع برق تبریز گفت: این طرح در محدوده شهر تبریز با حضور ۲۵ اکیپ عملیاتی خط گرم و سرد برگزار می‌شود تا میزان آمادگی در شرایط اضطراری مشخص شود.

وی با بیان اینکه این طرح در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد، ادامه داد: افزایش قابلیت اطمینان شبکه، توان افزایی اکیپ‌های عملیاتی و اصلاح سریع و گسترده نقاط ضعف شبکه از اثرات اجرای این طرح است.

کاظمی در خصوص دستاوردهای حوزه صنعت برق در محدوده تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق تبریز نیز گفت: انرژی برق در دنیا یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی است و برای همین منظور دولت تدبیر امید توجه ویژه ای به صنعت برق دارد.

وی افزود: متوسط زمان واگذاری انشعاب طی سال‌های گذشته ۲۷ روز بود که اکنون به ۹ روز رسیده است. میزان انتظار مردم برای انشعاب برق کاهش یافته است. متوسط طول عمر پروژه‌ها نیز سه سال پیش ۲۵۰ روز بود که اکنون به ۸۵ تا ۹۰ روز رسیده است بدین صورت که به صورت میانگین کمتر از ۹۰ روز طول می‌کشد تا پروژه‌ای آغاز و به پایان برسد.

کاظمی با بیان اینکه در بحث تلفات انرژی نیز گام‌های خوبی برداشته‌ایم، گفت: سه سال قبل میزان تلفات برق در تبریز ۹.۳ بود که اکنون به هشت درصد کاهش پیدا کرده، این در حالی است که متوسط کشور این آمار ۱۰ است.

وی با بیان اینکه ۵ هزار مشترک کنتور هوشمند هستند، گفت: تصمیم داریم تا کنتور همه مشترکان هوشمند شوند. هم اکنون به صورت آنلاین و هوشمند میزان مصرف برق صنایع بزرگ شهر تبریز رصد می‌شود.

کاظمی همچنین از هزینه کرد چهار میلیارد تومانی شرکت توزیع برق تبریز در بازار بزرگ و تاریخی این شهر خبر داد و گفت: اصلاحاتی در شبکه برق بازار تبریز برای افزایش ایمنی بازار و همچنین رضایت اصناف انجام شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزطرح مانور جهادی شرکت توزیع برق تبریز برگزار می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.