قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
محدودیت‌های اعمال شده به اندازه کافی نتیجه‌بخش نبوده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

طرح شهید سلیمانی به هیچ عنوان نباید متوقف شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طرح شهید سلیمانی به هیچ عنوان نباید متوقف شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز پیمان نامدار در جلسه تقدیر از قرارگاه شهید سلیمانی استان قزوین که ظهر پنجشنبه در سازمان تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد اظهار کرد: از روزهای اول شیوع بیماری کرونا یک بسیج گسترده از همه نیروهای مردمی داوطلب برای کمک به کادر درمان و جلوگیری از شیوع بیماری اتفاق افتاد که بسیار قابل تقدیر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در این ایام قریب به یک سال افراد زیادی از اقشار مختلف مردم در ضدعفونی کردن شهرها، کمک به بیماران و خانواده‌هایشان و طلاب در زمینه‌های مختلف به خصوص در تغسیل وفات یافتگان وارد میدان عمل شدند که از همه تشکر می‌کنیم.

وی با اشاره به این موضوع که در استان قزوین دو موج بیماری داشتیم که دومی با دامنه بلندی رخ داد، گفت: ما شرایط سخت‌تری نسبت به سایر استان‌ها داشتیم، از خرداد ماه با روند طولانی رو به رو شدیم که تا آذرماه ادامه یافت و با طرح شهید سلیمانی و عنایت حضرت زهرا (س) موفق شدیم به سمت کاهش برویم.

نامدار تاکید کرد: هم اکنون دوران خاصی را می‌گذرانیم و قرارگاه به هیچ عنوان نباید فعالیت خود را کاهش دهد. قرارگاه در انجام وظیفه خود موفق بوده است و اگر می‌خواهیم مشکلات بیماری کرونا کمتر شود باید این قرارگاه با قدرت هر چه تمام تر به کار خود در زمینه پیگیری بیماران و غربالگری ادامه دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: اگر در هر خانه یک سفیر سلامت داشتیم می‌شد بیماری را زودتر مهار کرد و جای خالی این طرح در طول موج‌های بیماری کرونا قابل لمس بود. امیدواریم به عنوان یک استان پیشگام بتوانیم طرح سفیران سلامت که با موضوعات فرهنگی و فرهنگ سازی هم آشنایی دارند را عملی کنیم تا بتوانیم از اثرات آن بهره کند شویم.

وی یادآور شد: باید از پتانسیل‌های هلال احمر در قالب طرح شهید سلیمانی استفاده شود. خواهش می‌کنیم اصلاً کاهش فعالیت نداشته باشید تا دیواری درست کنیم که بیماری در نطفه خفه شود. تیم‌ها مراقبتی می‌توانند آینده ما را تعیین کنند.

نامدار تاکید کرد: از مشکلات حال و آینده جامعه سلامت روان و معنوی است. واکنش روانی جامعه نشان می‌دهد که هنوز باید در میدان بود و دست مردم را گرفت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هم اکنون که اوج بیماری فروکش کرده بهتر است که به آسیب شناسی اقدامات بپردازیم تا بتوانیم کاستی‌ها را جبران کنیم و در برابر خطر احتمالی بیماری در آینده ایمن شویم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزطرح شهید سلیمانی به هیچ عنوان نباید متوقف شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.