قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تعطیلی و دورکاری صرف راه حل مناسبی برای مهار کرونا نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

طرح شهید سلیمانی بهترین مکمل برای مهار کرونا بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طرح شهید سلیمانی بهترین مکمل برای مهار کرونا بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز منوچهر حبیبی در مراسم تقدیر از قرارگاه شهید سلیمانی که ظهر امروز در سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: موج سوم آمده بود که یک بحران آفرینی جدی در کشور داشته باشد و ارزیابی سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت این بود که ما در موج سوم حداقل هزار کشته در روز خواهیم داشت.

جانشین ستاد مبارزه با ویروس کرونا استان قزوین یادآور شد: ما در حوزه دارویی تغییر و حرکت جدیدی نداشتیم و امکانات ما هم تغییری نکرده بود ولی کرونا قوی‌تر شده بود و باید راهکار جدیدی میافتیم. کلام رهبر انقلاب در این امر راهگشا شد و قرارگاه شهید سلیمانی یاری‌گر ستاد مقابله با کرونا در سراسر کشور شد.

وی گفت: قرارگاهی با نام شهید سلیمانی با برکت بود و از ظرفیت مردمی و استعداد نیروی جوان و کار جهادی یک خروجی بزرگ ایجاد کرد و کاری را انجام داد که واقعاً در توان کادر درمان با زیرساخت‌ها و توانی که داشت خارج بود.

معاون سیاسی استاندار قزوین تصریح کرد: این دستاورد نباید ما را مغرور کند تا خدایی ناخواسته غافل شویم باید به شدت مراقبت کنیم، ما تا موج احتمالی آینده فاصله‌ای نداریم و در این مدت اندک باید طرح را آسیب شناسی کنیم تا بتوانیم مستحکم‌تر شویم.

حبیبی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی کشور را از آسیب جدی و چهاررقمی شدن فوتی‌ها نجات داد گفت: این طرح بهترین مکمل و واکسن برای مهار کرونا بود.

وی عنوان کرد: هم اکنون که در روند رو به کاهش قرار داریم نباید در بازگشایی‌ها شتاب کنیم که در آینده کار ما سخت‌تر شود، باید با دقت و حوصله روند کاهشی را پی بگیریم و نکته دیگر آنکه جامعه و مردم باید در هشدار باشند که موجی در پیش رو است، اگر بتوانیم این ماه‌های آخر سال را مراقبت کنیم انشاالله هر چه زودتر دوره اپیدمی ویروس کرونا تمام خواهد شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزطرح شهید سلیمانی بهترین مکمل برای مهار کرونا بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.