قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
طرح توسعه آستان امامزاده اسماعیل (س) اجرایی می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

طرح توسعه آستان امامزاده اسماعیل (س) اجرایی می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طرح توسعه آستان امامزاده اسماعیل (س) اجرایی می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت‌الاسلام مصطفی مجیدی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز با اشاره به طرح توسعه آستان مقدس امامزاده اسماعیل (س) قزوین اظهار کرد: اولین جلسه ساماندهی طرح توسعه آستان مقدس امامزاده اسماعیل با حضور دستگاه‌های متولی استان و امنای بقعه امروز برگزار شد.

وی افزود: این کار در محورهای تملک اراضی پیرامونی بقعه و آغاز طرح توسعه و ساخت اقطاع نیوز، زیرزمین و مراکز فرهنگی بقعه انجام خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین تصریح کرد: این بقعه میراثی است و از گذشته تا به امروز پیگیری‌های عدیده ای برای توسعه آن انجام شده و سال گذشته مصوبه کمیسیون ماده ۵ برای طرح توسعه اخذ شده است.

وی بیان کرد: بنا شد بحث لازم در رابطه با حیاط امامزاده انجام شود و پس از در نظر گرفتن شرایط و کسب مجوزهای لازم پروژه عمرانی اقطاع نیوز و زیرزمین بقعه آغاز خواهد شد.

حجت‌الاسلام مجیدی در پایان یادآور شد: امیدواریم در سالهای آتی یک اقطاع نیوز ابرو مند برای بقعه امامزاده اسماعیل داشته باشیم و اجرای این پروژه آغازی برای ساخت و توسعه کامل آستان مقدس امامزاده اسماعیل (س) باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزطرح توسعه آستان امامزاده اسماعیل (س) اجرایی می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.