قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
طرح ترافیک باید برای یک هفته لغو شود

طرح ترافیک باید برای یک هفته لغو شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طرح ترافیک باید برای یک هفته لغو شود

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی اقطاع نیوز، علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در جلسه اضطراری ستاد فرماندهی و مدیریت بیماری کرونا در تهران اظهار کرد: مردم اطلاعات موثق درباره کرونا را در حجم وسیعی از صداوسیما دریافت می‌کنند که نشان‌دهنده نقش بسزای رسانه ملی است. یکی از مشکلات ما تعارض یا حتی نفی نظرات ستاد تهران توسط ستاد ملی مقابله با کروناست.

بیمارستان‌های تهران ۳۰ تا ۷۵ درصد دچار کاهش درآمد شدند

او گفت: ۴۴۰۰ نفر از کادر درمانی در تهران به کرونا مبتلا شده‌اند که در آینده از نظر نیرو ما را دچار مشکل می‌کند. بیمارستان‌های تهران بین ۳۰ تا ۷۵ درصد دچار کاهش درآمد شدند. بسیاری از بسته‌های حمایتی برای اقشار کم‌درآمد که درخواست حمایت از آن‌ها را داشتیم، با کندی زیادی انجام می‌شود. آن چیزی که پس از درخواست ما از ستاد ملی مقابله با کرونا صادر شد، مطلقاً با خواسته‌های ما منطبق نبود و بسیار حداقلی بود. درخواست ما این است که حتماً پروفایل اجرایی به شدت تغییر کند و اماکن کاری حداکثر با ۵۰ درصد ظرفیت کار کنند.

زالی تصریح کرد: درخواست دیگر ما لغو موقت طرح ترافیک در تهران است. شاهد آثار منفی کندی مصوبات ستاد ملی هستیم؛ متأسفانه در زمینه حمل‌ونقل عمومی هیچ بودجه‌ای برای شهرداری در نظر گرفته نشده است. درخواست دیگر ما لغو آزمون‌های هفته آینده است؛ در هفته آینده قرار است ۲۳ هزار نفر در آزمون سوادآموزی، تعداد زیادی در آزمون دانشگاه آزاد، ۴ هزار نفر در آزمون PHD وزارت بهداشت شرکت کنند که خیلی خطرناک است.

او یادآوری کرد: ترددهای شهروندان تهرانی در سطح شهر بیشتر بین منزل و محل کار است. براین اساس همه تجمعات باید در تهران تا یک هفته لغو شوند.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران گفت: تجمعات در تهران به مدت یک هفته تعلیق و تمام تجمعات و نمایشگاه‌ها تعطیل شود و اگر یک هفته تعطیلی ها کفایت نکرد، درخواست خواهیم داشت که تهران یک هفته قرنطینه یا lock down شود.

انتهای پیام/آرشیو اخبار علمی سرویس خبری اقطاع نیوزطرح ترافیک باید برای یک هفته لغو شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.