قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
طرح «آوای ورزش در همسایگی» در استان سمنان اجرا می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

طرح «آوای ورزش در همسایگی» در استان سمنان اجرا می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طرح «آوای ورزش در همسایگی» در استان سمنان اجرا می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، همت هادیان بعدازظهر چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش همگانی استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه اجرای طرح آوای ورزش در همسایگی در سطح استان اجرایی می‌شود، اظهار داشت: این طرح ویژه آقایان و بانوان و در تمام رده‌های سنی بر ۷۵ گزار خواهد شد.

وی خانواده محوری را رویکرد اصلی این طرح دانست و افزود: این طرح قابل‌اجرا برای تمامی افراد ساکن در مجتمع‌ها و مجموعه‌های مسکونی که فضایی مناسب و باز برای ورزش با رعایت فاصله و دستورالعمل‌های بهداشتی دارند، انجام می‌شود.

ارتقا سلامت جسمانی و روانی افراد با ورزش

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان سمنان بابیان اینکه توسعه و ارتقا سلامت جسمانی و روانی افراد با ورزش، تقویت سیستم ایمنی در شرایط بیماری فراگیر کرونا، تقویت تاب‌آوری افراد در شرایط بحران و کاهش عوارض ناشی از خانه‌نشینی و قرنطینه اجباری در دستور کار است، اضافه کرد: زمان اجرای طرح آوای ورزش در همسایگی از ۲۷ مهر امسال هم‌زمان با هفته ترتیب بدنی خواهد بود.

هادیان با اشاره به اینکه تعداد ۱۹ ایستگاه فعال، ۲۳ مربی تخصصی در پویش آوای ورزش در همسایگی در نظر گرفته‌شده است، خاطرنشان کرد: در اجرای پویش آماده‌باش مأموریت ویژه هیئت ورزش‌های همگانی استان سمنان ارتقای نقش مسئولانه ورزش همگانی در کاهش کم‌تحرکی و پیشگیری از کرونا بود.

وی با تأکید بر اینکه بازاریابی اجتماعی، آگاهی بخشی، تحریک و ترغیب، رفع موانع برای کسانی که ورزش نمی‌کنند مهم‌ترین هدف از اجرای پویش آماده‌باش بود، تصریح کرد: برای اجرای پویش آماده‌باش برنامه‌هایی به‌صورت مسابقه مجازی، جشنواره مجازی و چالش در دستور کار قرار گرفت.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان سمنان گفت: در پویش آماده‌باش درمجموع ۵۴۹ دقیقه فراورده‌های خبری از طریق ۱۵ درگاه اطلاع‌رسانی شد و بیش از ۲۱۶ هزار نفر از ویدئوهای آموزشی، موشن‌گرافی، اینفوگرافی، بروشور و… هیئت ورزش‌های همگانی استان سمنان دیدن کردند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزطرح «آوای ورزش در همسایگی» در استان سمنان اجرا می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.