قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

طرح آب‌رسانی به شهرک گلیان شیروان اردیبهشت به اتمام می‌رسد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طرح آب‌رسانی به شهرک گلیان شیروان اردیبهشت به اتمام می‌رسد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، محمد علی شجاعی عصر شنبه در سفر به شیروان اظهار کرد: بازدید از پایگاه‌های جمعیت هلال احمر استان، ستاد اجرایی خدمات سفر، بررسی مشکلات روستاهای گلیان، حصار پهلوانلو، اسطرخی و اردغان، بررسی مشکلات حوزه راه، آب، آموزش و پرورش، ابنیه و تلاش برای اتمام پروژه‌های عمرانی این شهرستان از دلایل این سفر به شمار می‌آید.

استاندار خراسان شمالی ادامه داد: آبرسانی به شهرک گلیان، اجرای آسفالت ورودی روستای گلیان و اتمام اجرای طرح هادی طبق تعهدات ادارات متولی در زمان خاص خود انجام خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در این سفر ۲۰ مصوبه تدوین شده، افزود: ۹۷ میلیارد ریال اعتبار برای حوزه راه و ابنیه ،۷۰۰ میلیون تومان برای آبرسانی به شهرک گلیان و ۳ میلیارد تومان هم در حوزه انتقال آب و حفر چاه نیاز است.

شجاعی مجموع اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌های دو شهرستان اسفراین و شیروان را ۲۰ میلیارد تومان دانست و گفت: این اعتبارات از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و وزرات راه و راهداری خراسان شمالی تأمین می‌شود.

استاندار خراسان شمالی در انتها بیان داشت: طرح آبرسانی به شهرک گلیان در شهرستان شیروان اردیبهشت ماه به بهره برداری می‌رسد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزطرح آب‌رسانی به شهرک گلیان شیروان اردیبهشت به اتمام می‌رسد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.