قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
طراحی نظام جامع تربیتی و رشد دانشجویی در همدان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

طراحی نظام جامع تربیتی و رشد دانشجویی در همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


طراحی نظام جامع تربیتی و رشد دانشجویی در همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

پیمان دیناروند در گفت و گو با اقطاع نیوز اظهار کرد: برای اینکه کار کادرسازی و تشکیلاتی در بسیج دانشجویی در ایام کرونا آسیب نبینید به فکر راهکارهای جدیدی همچون برگزاری این دوره‌ها به صورت دانشگاهی سوق پیدا کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه نمی‌توان کار کادرسازی را تعطیل کرد، ادامه داد: تا پیش از اینکه وضعیت کرونا به شکل قرمز درآید، برخی دانشگاه این نشست‌های تشکیلاتی خط امام خمینی (ره) را در حوزه و دانشگاه خود برگزار کردند.

مسئول رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی همدان شناسایی نخبگان انقلابی در مقطع دانش آموزی و معرفی آنها به دانشگاه‌ها در سال اول ورود را یکی دیگر از اقدامات مهم برشمرد و افزود: نگاه ما در کادرسازی و تشکیلاتی همان نگاه مجموعه سازمان یعنی مسئله محوری است و به معنای دیگر به دنبال کادرسازی با نگاه مسئله محوری هستیم.

وی از برگزاری دوره‌های خط امام (ره) در دانشگاه‌های صنعتی و آزاد خبر داد و گفت: در فعالیت تربیتی بسیج دانشجویی ما نیاز به یک نقشه راه و پازل تربیتی داریم که در واقع برنامه‌ها به شکل قطعه‌های پازل ما طراحی می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزطراحی نظام جامع تربیتی و رشد دانشجویی در همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.