قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
captcha

ضعف‌های طرح شفافیت آرا را بر طرف می‌کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ضعف‌های طرح شفافیت آرا را بر طرف می‌کنیم

 به گزارش گروه سیاسی اقطاع نیوز، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۸ بهمن) مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست ۵۰ نفر از نمایندگان برای طرح و بررسی مجدد طرح شفافیت آرای نمایندگان اظهار داشت: طبق ماده ۱۳۰ آیین نامه داخلی مجلس اگر طرحی مورد تصویب مجلس قرار نگیرد، بدون تغییرات اساسی تا ۶ ماه نمی‌توان آن را در مجلس پیشنهاده کرد، مگر آنکه ۵۰ نفر از نمایندگان تقاضای طرح مجدد آن را داشته باشند.

وی افزود: اکنون ۵۰ نفر از نمایندگان درخواست بررسی مجدد این طرح را در مجلس دارند که باید آن را به رأی بگذاریم و نصف به اضافه یک رأی نیاز دارد تا کمیسیون آیین نامه داخلی بتواند آن را مجدد بررسی کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر صحن به درخواست ۵۰ نماینده رأی ندهد، کمیسیون نمی‌تواند تا ۶ ماه به طرح شفافیت آرای نمایندگان ورود کند، در حال حاضر که بودجه در صحن بررسی می‌شود، فرصت خوبی است تا کمیسیون آیین ناهم داخلی طرح مذکور را مورد ارزیابی مجدد قرار دهد. نمایندگان نیز می‌توانند نظرات خود را به کمیسیون ارائه دهند تا بعد از عید، طرح شفافیت آرای نمایندگان در دستور صحن علنی قرار گیرد.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس هم پس از اظهارات امیرآبادی گفت: ضعف‌هایی به طرح شفافیت آرا وجود دارد، اما با رأی نمایندگان و در مدار بررسی مجدد قرار گرفتن آن، مشکلات آنرا رفع خواهیم کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزضعف‌های طرح شفافیت آرا را بر طرف می‌کنیمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.