قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تمام مدارس خراسان جنوبی به شبکه اینترنت ملی رایگان متصل می شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ضرورت حل سریع تر مشکل ضعف اینترنت در برخی مناطق نهاوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ضرورت حل سریع تر مشکل ضعف اینترنت در برخی مناطق نهاوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، جلسه شورای آموزش و پرورش نهاوند ظهر یکشنبه با دستور کار رفع مشکل ضعف اینترنت در مناطقی از شهرستان به منظور جلوگیری از عقب‌ماندگی تحصیلی دانش‌آموزان و اجرای طرح فیبر نوری برای اداره آموزش و پرورش نهاوند با حضور امام جمعه، مدیران کل مخابرات و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، بخشداران و فرماندار نهاوند برگزار شد.

فرماندار نهاوند در این جلسه با تاکید بر اینکه پیگیری مشکلات آموزش و پرورش شهرستان به عنوان یک اولویت ضروری است؛ اظهار کرد: شیوع کرونا و تعطیلی مدارس سبب حضور دانش‌آموزان در فضای مجازی و سامانه شاد شد.

وی ادامه داد: سامانه شاد با توجه به فراهم نبود زیرساخت‌های آن در شهرستان به ویژه در مناطق روستایی موجب بسیاری از مشکلات در این حوزه شد.

ناصری افزود: آن تن‌دهی تلفن‌های همراه در برخی مناطق شهری و روستایی نهاوند بسیار نامناسب است، چه برسد به اینترنت ضمن اینکه به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت تلفن همراه در برخی روستاها و برخی از مناطق شهری استفاده از شبکه شاد برای دانش‌آموزان این مناطق بسیار سخت و در برخی موارد غیرممکن است.

وی اظهار کرد: ۳۱ روستا در شهرستان نهاوند مشکل اینترنت دارند، ۷ روستا در بخش خزل هیچ گونه دسترسی به اینترنت ندارند و اینترنت ۱۶ روستا در این بخش نیز بسیار ضعیف است و دانلود و ارسال فایل‌ها در برنامه شاد برای دانش آموزان زمان بر و سخت است.

ناصری از مدیران کل مخابرات و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان درخواست کرد با توجه به نیاز دانش آموزان به آموزش از طریق برنامه شاد مشکلات ضعف اینترنت در این مناطق شهرستان نهاوند را حل کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزضرورت حل سریع تر مشکل ضعف اینترنت در برخی مناطق نهاوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.