قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ضرورت تولید محتوا با موضوع ترویج فرهنگ شهادت در فضای مجازی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ضرورت تولید محتوا با موضوع ترویج فرهنگ شهادت در فضای مجازی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، اسدالله عباسی پیش از ظهر یکشنبه در نشست مشترک کارگروه حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گیلان، با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت سردار سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی الگوی اخلاق و تفکر انقلابی بود.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی با شهادت خود در ذهن همه مردم ایران ماندگار شد، افزود: امروز نیازمند این هستیم که سیره عملی و اخلاقی سردار سلیمانی را به همه جامعه معرفی کنیم.

استاندار گیلان در ادامه با اشاره به چهره فراملی و بین المللی سردار سلیمانی، اضافه کرد: این شهید بزرگوار نماد مقاومت جهان اسلام بوده و پس از شهادت جانیان به حقانیت اسلام در ایران پی بردند.

وی با بیان اینکه استان گیلان اسطوره‌ای به نام میرزا کوچک جنگلی دارد، تصریح کرد: باید درباره این شخصیت بزرگ مطالعه شده و آن را به جامعه به ویژه نسل جوان معرفی کرد.

عباسی با اشاره به پیشگام بودن استان گیلان در زمینه مقاومت و مبارزه علیه باطل، افزود: تنها استاندار شهید کشور اهل استان گیلان بوده که در یک نمونه کامل از مدیر در تراز انقلاب است.

وی با بیان اینکه باید از باورها و ارزش‌های چنین افرادی الگوبرداری و برای حفظ و معرفی آن تلاش کرد، ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند تولید محتوا در همه بسترها از جمله فضای مجازی است.

استاندار گیلان با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مهندسی فرهنگی، گفت: تولیدات در این بخش باید متناسب با نیاز جامعه و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی باشد.

وی همچنین به موضوع افزایش اعتبارات امور فرهنگی در بودجه سال آینده اشاره و اضافه کرد: مدیران نباید همه برنامه و فعالیت‌ها را به وجود بودجه و اعتبارات گره بزنند.

عباسی با اشاره به تشییع شهدای گمنام در چند نقطه از گیلان همزمان با ایام فاطمیه و سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی، تأکید کرد: همه دستگاه‌ها باید در این برنامه مشارکت داشته باشند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزضرورت تولید محتوا با موضوع ترویج فرهنگ شهادت در فضای مجازی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.