قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ضرورت توجه به فناوری های نوین در عرصه دریایی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ضرورت توجه به فناوری های نوین در عرصه دریایی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ضرورت توجه به فناوری های نوین در عرصه دریایی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، امیر دریادار حسین خانزادی امروز (دوشنبه) در در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید مرکز آموزش‌های تخصصی باقرالعلوم (ع) رشت با تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)، اظهار کرد: محرم، حرکت در مسیر رسیدن به سعادت است.

وی با تأکید بر ضرورت الگوبرداری از امام حسین (ع)، گفت: حرکت در مسیر امام حسین (ع) حرکت در مسیر صراط مستقیم و رسیدن به سعادت است.

فرمانده نیروی دریایی در ادامه با اشاره به اینکه برای رسیدن به سعادت مجموعه‌ای از آموزه‌های دینی باید در کنار هم قرار بگیرد، افزود: توجه به آموزه‌های دینی ما را در مسیر رسیدن به سعادت قرار می‌دهد.

وی در ادامه به فعالیت چهار مرکز آموزشی و فرهنگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره و تصریح کرد: از این مراکز دو مرکز در استان گیلان، یکی در مازندران و دیگری در سیرجان فعالیت می‌کنند.

امیر دریادار خانزادی تربیت نیروی انسانی بر اساس آموزه‌های دینی و انقلابی را از مهم‌ترین وظایف این مراکز عنوان و بیان کرد: سه ویژگی ایمان، شجاعت و دانش در تربیت نیروی‌های انسانی مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی در ادامه با تشریح هر کدام از این ویژگی‌ها، اظهار کرد: نیروی که فاقد ایمان باشد در مسیر شیطان قرار می‌گیرد و نداشتن شجاعت وی را مرعوب ابزارهای دشمن خواهد کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید بر ضرورت توجه به دانش و تقویت این ویژگی در میان نیروها، گفت: عدم توجه به این ویژگی سبب می‌شود توانایی شناسایی ابزارهای دشمن را نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید برای تقویت دانش به آموزش توجه ویژگی شود، ادامه داد: دریا عرصه سختی است و نیازمند داشتم همه این ویژگی‌ها در کنار هم است.

امیردریادار خانزادی با تأکید بر اینکه این ویژگی‌ها با تمرین و تکرار کسب خواهد شد، گفت: دریا از فناوری و مجموعه دانش‌ها تشکیل شده و نیروی انسانی که دارای این فناوری‌ها پیچیده بوده نیروی انسانی دانشمند محسوب می‌شود.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات «امیر دریادار دوم اقطاع نیوز شفقت» فرماندهی پیشین آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم رشت، «امیر دریادار دوم مهدی شعبانزاده» به عنوان فرمانده جدید این مرکز معرفی شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزضرورت توجه به فناوری های نوین در عرصه دریایی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.