قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ضرورت تامین خوراک پالایشگاه توسط تولیدکنندگان داخلی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ضرورت تامین خوراک پالایشگاه توسط تولیدکنندگان داخلی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ضرورت تامین خوراک پالایشگاه توسط تولیدکنندگان داخلی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، احمد مرادی پیرامون گزارش ارائه شده از سوی وزیر نفت گفت: اجرای طرح راهبردی و ملی انتقال نفت خام از گوره به جاسک به طول یک هزار کیلومتر کار بزرگی در نظام جمهوری اسلامی ایران است، اما با توجه به اینکه ثقل و مقصد این خط انتقال در شهرستان جاسک است، لازم است این منطقه به عنوان قطب انرژی کشور مورد توجه قرار بگیرد و در طول خط انتقال به وضعیت و شرایط مردم هم توجه شود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی به پرهیز از خام فروشی نفت تاکید کرد و افزود: این کار باید در سطح ملی انجام شود و مردم به عینه این موضوع را ببینند. از طرفی وزارت نفت باید به مسئولیت های اجتماعی خود که در برنامه ششم هم به آن تاکید شده، عمل کند. مجموعه پالایشگاه ها باید براساس قانون به درمان، ورزش جوانان وجذب نیروهای بومی و ماندگار منطقه توجه کنند.

وی تصریح کرد: استفاده از تولید کنندگان داخلی و تامین خوراک پالایشگاه پایین دستی توسط آنها از موضوعات ضروری بوده که بارها و بارها با مراجعه به کمیسیون و شخص جنابعالی پیگیری کرده اند و نیازمند توجه وزارتخانه است.

مرادی با بیان اینکه سهم سوخت ایران در منطقه بسیار پایین بوده و باید تکلیف خودمان را در این حوزه مشخص کرده و جهش تولید داشته باشیم، گفت: توجه به قوانین مربوط به ایثارگران در وزارت نفت یکی از مطالبات جدی ایثارگران است. همچنین تسریع تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری به قراردادی و قراردادی به رسمی پیرو جلسات متعدد برگزار شده، ضروری است.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی در مجلس، احداث پالایشگاه خلیج فارس که همجوار با پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس است، را مطالبه جدی مردم دانست و گفت: میزان سهم ایران در میادین مشترک باید شفاف سازی شود و مطالبات نفتی خودمان از سایر کشورها را به صورت جدی پیگیری کنیم.



آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز



ضرورت تامین خوراک پالایشگاه توسط تولیدکنندگان داخلی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان



نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.