قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
صنایع آبزی‌پروری در استان بوشهر توسعه می‌یابد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

صنایع آبزی‌پروری در استان بوشهر توسعه می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


صنایع آبزی‌پروری در استان بوشهر توسعه می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سعید زرین‌فر عصر یکشنبه در بازدید از یک کارخانه آبزی‌پروری در تنگستان اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت و قابلیت بالایی در حوزه پرورش ماهی و میگو است که تاکنون از بخشی از این ظرفیت استفاده شده است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر بخش قابل توجهی از میگوی پرورشی کشور را تولید می‌کند، اضافه کرد: در کنار تولید و پرورش آبزیان، باید زمینه برای توسعه صنایع مرتبط نیز فراهم شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر بیان کرد: حمایت از صنایع مرتبط با آبزیان از جمله صنایع فرآوری و بسته‌بندی یکی از اولویت‌های استان بوشهر است.

این کارخانه آبزی‌پروری در ناحیه صنعتی بنه گز شهرستان تنگستان واقع است و این شرکت یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانه‌های فرآوری آبزیان استان بوشهر است.

این واحد دارای یک خط سورتینگ شش لاین با ظرفیت سه تن در هر ساعت، دو تونل انجماد با مجموع ظرفیت ۳۰ تن و ۳ سردخانه نگهداری با مجموع ظرفیت هزار و ۳۵۰ تن است.

این کارخانه بعد از چند سال تعطیلی مجدداً از سال گذشته شروع به فعالیت کرده و در سال گذشته ۴۰۰ تن محصول فرآوری شده به کشور چین صادر کرده و به عنوان مجتمع عمل‌آوری و بسته بندی میگو و ماهی در زمان اوج کاری تا ۱۵۰ نفر نیروی کاری در این کارخانه مشغول به کار هستند.



صنایع آبزی‌پروری در استان بوشهر توسعه می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان



نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.