قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

صدور ۱۲۴ فقره گواهی تأییدیه آسانسور توسط استاندارد ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


صدور ۱۲۴ فقره گواهی تأییدیه آسانسور توسط استاندارد ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

مهناز همتی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: در ۴۱۰ فقره بازرسی‌های انجام شده توسط کارشناسان و شرکت‌های همکار این اداره کل از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد ۱۲۴ فقره گواهی برای آسانسورهای استان صادر شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه استاندارد آسانسورها از سال ۱۳۸۲ اجباری اعلام شده و دستور العمل آن نیز برای صدور پروانه و پایان کار ساختمان به شهرداری‌های کشور ابلاغ شده است، لذا بازرسی از آسانسورهای ساختمان‌های عمومی و همچنین دستگاه‌های دولتی و مراکز درمانی و غیره در دستور کار این اداره کل بوده و توسط کارشناسان و شرکت‌های همکار در استان انجام می‌پذیرد.

مدیرکل استاندارد ایلام تصریح کرد: برای اطمینان از برقراری شرایط ایمنی آسانسورها، لازم است آسانسورهای فعال، سالیانه توسط شرکت‌های بازرسی فنی تأیید صلاحیت شده و بازرسی شوند.

وی اظهار داشت: کاربران آسانسور می‌توانند با ارسال شناسه ملی ۱۰ رقمی نصب شده در داخل کابین آسانسور به سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۱۵۱۷ از آخرین وضعیت بازرسی آن مطلع شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در صورت عدم انجام سرویس و نگهداری مستمر توسط شرکت‌های ذیصلاح و بازرسی ادواری سالیانه آسانسور، مسئولیت مستقیم حوادث و سوانح احتمالی بر عهده مالکان و مدیران ساختمان‌های دارای آسانسور است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزصدور ۱۲۴ فقره گواهی تأییدیه آسانسور توسط استاندارد ایلام – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.