قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

صدور کارت هوشمند ۹۸.۵ درصد متقاضیان استان تهران در دستور کار است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


صدور کارت هوشمند ۹۸.۵ درصد متقاضیان استان تهران در دستور کار است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، حسین زین الصالحین در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه ورامین با اشاره به اینکه برای ۹۶ درصد مردم ورامین و ۹۸.۵ درصد از متقاضیان استان تهران تقاضای کارت هوشمند کرده‌ایم که این امر در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: این کارت بر اساس تصمیمات دولت و مجلس به عنوان یک کارت واحد شناسایی برای مردم قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه امروز احراز هویت در ثبت احوال به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود گفت: ۲۰۰ هزار نقطه متصل به ثبت احوال هستند و در همه زیرساخت‌ها حضور دارد و امروز این زیر بنا در برنامه توسعه ثبت احوال وجود دارد.

زین الصالحین بیان داشت: پروژه‌های متعدد و سببی و نسبی ثبت دقیق اطلاعات و به کار گیری در هوشمند سازی فضای مجازی نیز در ثبت احوال در دستور کار قرار دارد و امروز خادمان در ثبت احوال تمام تلاش را می‌کنند که خدمات برون سپاری شوند همانطور که ۱۷۰ دفتر خدمات الکترونیک در استان تهران و ۴ تا ۵ دفتر در ورامین ارائه خدمات می‌دهند و متمرکز کردن چاپ شناسنامه و در شهرستان‌هایی که متقاضی بودند ارسال از طریق پست از کارهای ارزشمند ثبت احوال استان تهران است که شکل گرفته است.

مدیر کل ثبت احوال استان تهران با اشاره به ع داوت دشمنان در خصوص پیشرفت مردم و کشور گفت: مگر ما غیر از فرامین الهی را پیاده می‌کنیم چرا همه ناراحت هستند که ایران پایه گذاری اسلامیت در جهان اسلام است و زمانی که این حرکت شکل می‌گیرد همه می‌خواهند سد شوند.

وی بیان داشت: اعلام می‌کنیم که ما در سایه رهبری مشکلات را تحمل می‌کنیم و با دشمنان معامله نخواهیم کرد و این بصیرت مردم است چون در در وانفسای حکومت ستمشاهی مردم بیدار شدند و بسیج شدند و امام را حمایت کردند و محور کلیدی نهضت اسلامی در ورامین شکل گرفت.

زین الصالحین عنوان داشت: ما بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده‌ایم و امروز دولت انقلابی با نظر مردم ایجاد شده و باید برای تغییرات مورد انتظار صبر کنیم و وقتی رأی به تغییر می‌دهیم بصیرت حاصل می‌شود و کسانی که با خدا معامله می‌کنند و از مرزهای اسلامی دفاع می‌کنند از افتخارات است.

مدیرکل ثبت احوال استان تهران گفت: زیرساخت‌های فنی و عمرانی و علمی و توسعه‌ای و هسته‌ای کشور دشمن را وادار به عزت کشور کرده است و امروز مردم ایران سربلند هستند و ما کارکنان ثبت احوال با تاسی از همه شهدا مسیر خدمت را بهتر از قبل انجام خواهیم داد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزصدور کارت هوشمند ۹۸.۵ درصد متقاضیان استان تهران در دستور کار است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + ده =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.