سه‌شنبه , 30 نوامبر 2021
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

صدور سند ثبتی برای بیش از ۹۹ درصد از ارضی ملی هرمزگان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


صدور سند ثبتی برای بیش از ۹۹ درصد از ارضی ملی هرمزگان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

سید عبدالرسول حیدری در گفتگو با اقطاع نیوز با ذکر این نکته که تمام خدمات ثبتی به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود، اظهار کرد: اداره کل ثبت اسناد و املاک استان هرمزگان اقدامات مهمی برای خدمات رسانی به مردم مانند راه‌اندازی سامانه‌های خدمات رسان را در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به دستورات صادر شده برای تسریع فرایند سند دار شدن اراضی کشاورزان استان هرمزگان تثبیت مالکیت آن‌ها، عنوان کرد: با توجه به رویکرد و گفتمان انقلاب اسلامی و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) توجه ویژه به اقشار روستایی در دستور کار قرار دارد.

حیدری گفت: در برخی از موارد نیاز است که شخص مالکیت خود را در دستگاه ذی الصلاح مانند قوه قضائیه به اثبات برساند که این موضوعات از حیطه وظایف اداره کل ثبت اسناد و املاک خارج است.

وی با اشاره به اهمیت سنددار شدن اراضی، افزود: در این صورت برای حل تعارضات و اختلافات نیاز به مراجعه به سیستم قضایی نیست و اداره کل ثبت اسناد و املاک می‌تواند نسبت به حل و فصل تعارضات اقدام کند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک هرمزگان ابراز داشت: در تلاش هستیم که مردم با کم‌ترین حضور در ادارات سطح استان هرمزگان و جلوگیری از ایجاد تجمع خدمات را با کیفیت مناسب دریافت کنند.

حیدری با ذکر این نکته که در روندهای اداری به جایگاه اشخاص توجه نمی‌شود، بیان داشت: هر کس بتواند مالکیت خود را روی اراضی به اثبات برساند، سند برایش صادر خواهد شد و هیچ مضایقه‌ای نداریم. اما جلوی افرادی که به دنبال این هستند از حق خودشان فراتر گام بردارند با قدرت خواهیم ایستاد.

وی ضمن تاکید بر توسعه فرهنگ استفاده از سند ثبتی، خاطرنشان کرد: سعی شده است که با پوشش گسترده دفاتر اسناد رسمی در سراسر استان هرمزگان، خدمات با کیفیت بهتری به مردم ارائه شود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک هرمزگان ابراز داشت: تمامی خدمات مرتبط با ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری طی حدود دو تا سه روز انجام می‌شود که آن هم از طریق اینترنتی قابل انجام است.

حیدری گفت: برای بیش از ۹۹ درصد از اراضی ملی استان هرمزگان سند ثبتی صادر شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزصدور سند ثبتی برای بیش از ۹۹ درصد از ارضی ملی هرمزگان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.