قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شیراز نیازمند اثری فاخر برای ارائه به آیندگان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شیراز نیازمند اثری فاخر برای ارائه به آیندگان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، عنایت اله رحیمی در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از فرهنگ وران و هنرمندان استان با اشاره به شرایط اقتصادی و اجتماعی در سال‌های گذشته گفت: اجرای خط دوم ابرسانی و اجرای تصفیه خانه‌های ۶۰۰ هزار نفری از جمله فعالیت‌های موفق عمرانی در استان است.

وی افزود: جهش تولید و رشد تولید از جمله مسائل مورد تاکید مقام معظم رهبری در سال‌جاری بوده است که خاصه در بخش صنعت آلومینیوم و فولاد استان فارس تأثیر گذار بوده است.

نماینده عالی دولت در استان فارس افزایش تولید ماسک و مواد ضد عفونی کننده را از دیگر فعالیت‌های موفق در مواجه با بیماری کرونا عنوان کرد و اظهار داشت: اعتقاد دارم اوازه بلند شیراز و استان فارس از هنرمندان و فرهنگ وران سرچشمه گرفته است.

استاندار فارس اجرای موزه هنر شیراز و موزه دفاع مقدس را از جمله فعالیت‌های فرهنگی عنوان کرد و گفت: به اثری فاخر و ماندگار برای ارائه به آیندگان در شهر شیراز نیاز داریم و هم اکنون موزه مشاهیر و موزه منطقه‌ای در حال اجراست.

رحیمی گسترش هفته‌های فرهنگ و هنر در میان شیراز و کشورهای مختلف را از جمله اهداف فرهنگی عنوان کرد و افزود: رسالت فرهنگ و هنر صلح دوستی است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشیراز نیازمند اثری فاخر برای ارائه به آیندگان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.