قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شیب بستری بیماران کرونا در گرگان تغییر چندانی نداشته است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شیب بستری بیماران کرونا در گرگان تغییر چندانی نداشته است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شیب بستری بیماران کرونا در گرگان تغییر چندانی نداشته است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، پروین ولی پور بعدازظهر سه شنبه در جلسه مقابله با کرونای شهرستان گرگان اظهارکرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، ۱۴ هزار و ۷۰۶ مورد بازرسی از اصناف و رستوران ها و غیره صورت گرفته که برخی منجر به پلمب شده است.

وی افزود: تاکنون ۵۱ قلیانسرا تعطیل و ۷۲۳ عدد قلیان جمع آوری شده است.

ولی پور از ضدعفونی ۳۳۷ محله در طی یک هفته گذشته خبرداد و گفت: در مجموع سه هزار و ۴۸۱ محله در شهرستان گرگان گندزدایی شده است.

وی بیان کرد: تمرکز خود را بر روی بازدید از امکان عمومی و مراکز تهیه و توزیع غذا و نانوایی ها بیشتر کرده و بر مساجد هم نظارت شد که مراسم برگزار نشود.

ولی پور همچنین بر بازدید از مراکز خدمات ارتباطی تأکید کرد و ادامه داد: از تاریخ ۱۵ اردیبهشت الی ۲۷ خرداد ۱۶۸ مورد بازدید از مراکز عرضه غذا صورت گرفت و دو هزار و ۳۸۸ کیلوگرم غذا معدوم شد.

وی با بیان این که شیب بستری بیماران کرونا در گرگان تغییر چندانی نداشته است، گفت: روز گذشته ۱۱ مورد بستری در بیمارستان های گرگان داشتیم و از تاریخ یکم الی هشتم تیرماه به ترتیب هفت، پنج، هفت، چهار، چهار، ۱۵، ۹ و هشت گرگانی مبتلا به کرونا شده اند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشیب بستری بیماران کرونا در گرگان تغییر چندانی نداشته است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.