قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تعدد مدارس بزرگ‌ترین آسیب به پیکره تعلیم و تربیت است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شکل‌گیری نهضت‌های آزادی‌خواه بیانگر افول رژیم صهیونیستی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شکل‌گیری نهضت‌های آزادی‌خواه بیانگر افول رژیم صهیونیستی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام محمدباقری بنابی در رابطه با محور پیام رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت ایجاد وحدت بین امت اسلامی در برابر آمریکای متجاوز و رژیم صهیونیستی اظهار داشت: اگر کشورهای جهان اسلام وحدت داشته باشند، هیچ وقت مغلوب دسیسه‌های دشمنان نخواهند شد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طی ۱۴۰۰ سال گذشته هر گاه ملت‌های مسلمان در کنار همدیگر قرار گرفته‌اند، نفوذ بیگانگان و دشمنان کاهش داشته است، ادامه داد: متأسفانه این مهم در حالیست که امروز برخی سران کشورهای مسلمان به سرسپرده‌های آمریکا و اسرائیل در منطقه تبدیل شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه امروزه کشورهای مسلمانی همچون فلسطین و یمن نیازمند کمک جهان اسلام هستند، ادامه داد: متأسفانه برخی کشورهای مسلمان به جای حمایت از مظلومان یمن، اقدام به تجاوزگری به این کشور کرده‌اند؛ بدون شک مشکل این کشورها با صلح و وحدت جامعه اسلامی برطرف خواهد شد.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شکل گیری نهضت‌های ضدصهیونیستی در سراسر جهان بیانگر افول این رژیم غاصب است، خاطرنشان کرد: در واقع مردمان کشورهای دنیا دریافته‌اند اگر روابط عادی با اسرائیل داشته باشند، در آینده‌ای نه چندان دور به سرسپرده این رژیم کودک کش تبدیل خواهند شد.

گفتنی است ظهر دیروز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت ایام حج با تأکید بر وحدت امت اسلامی در برابر آمریکای متجاوز و رژیم صهیونیستی و همچنین لزوم اهتمام به «کمک به فلسطین مظلوم، دلسوزی برای پیکر مجروح یمن و دغدغه مسلمانان زیر ستم در هر نقطه جهان»، سران برخی کشورهای اسلامی را که برای سود شخصی چند روزه با رژیم غاصب صهیونیستی دست دوستی می‌دهند به پرهیز از این رفتار ذلت‌بار نصیحت و در خصوص حضور آمریکا در منطقه و حوادث جاری در آمریکا خاطرنشان کردند: حضور آمریکا در غرب آسیا را به زیان ملت‌های این منطقه و موجب ناامنی و ویرانی و عقب ماندگی کشورها میدانیم. در قضایای کنونی آمریکا و حرکت ضد تبعیض نژادی در آن هم، موضع قاطع ما جانبداری از مردم و محکوم کردن رفتار قساوت‌آمیز دولت نژادپرست آن کشور است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشکل‌گیری نهضت‌های آزادی‌خواه بیانگر افول رژیم صهیونیستی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.