قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شکست صهیونیسم، پیروزی جهان اسلام بر استعمارگران است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شکست صهیونیسم، پیروزی جهان اسلام بر استعمارگران است

blank
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری اقطاع نیوز به نقل از ستاد خبری دومین کنگره بین‌المللی قدس شریف، ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی در این کنگره که در حال برگزاری است، خواستار حساسیت همه فرزندان امت اسلامی در برابر پروژه عادی سازی روابط با اسرائیل شد و گفت: امت اسلامی باید با قدرت در مقابل عادی‌سازی این روابط بایستند و مبارزه و روشنگری کنند.
 
وی تصریح کرد: کسانی که مدعی عدالت‌خواهی در جهان هستند، نمی‌توانند در برابر مسأله فلسطین، یهودی‌سازی قدس شریف و غصب سرزمین‌های اسلامی بی‌تفاوت باشند.
 
نماینده جنبش جهاد اسلامی اشغال فلسطین را پروژه استعماری ارزیابی کرد و افزود: این پروژه در ابتدا به وسیله انگلیس و سایر کشورهای استعمارگر آغاز شد و هدف آنها از این طرح به دست آوردن برخی منافع مادی و سیطره این رژیم بر کشورهای اسلامی بود.
 
ابوشریف نتیجه مبارزه با اسرائیل را پیروزی نهایی آرمان قدس شریف دانست و ادامه داد: باید خود را به سلاح ایمان و تجیهزات جنگی مجهز کنیم؛ اسرائیل رو به افول است و شکست رژیم غاصب صهیونیستی به معنای پیروزی تمام امت اسلامی بر استعمارگران خواهد بود.
 
نماینده جنبش جهاد اسلامی آغاز مبارزه امام خمینی (ره) با اسرائیل را از دوران پهلوی دانست و گفت: ایشان مانند سایر علما و مراجع کشورهای اسلامی، حامی فلسطین بودند؛ نامگذاری روز قدس، آغاز حمایت امام خمینی (ره) از فلسطین نبود؛ موضع ما در زمینه قدس شریف فطری و عقلانی است و کسی که چنین موضعی را درباره صهیونیست نداشته باشد مسلمان نیست.
 
انتهای پیام/
 
 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشکست صهیونیسم، پیروزی جهان اسلام بر استعمارگران استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.