قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شورای شهر بندرعباس به حد نصاب نرسید/ تعویق سؤال از شهردار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شورای شهر بندرعباس به حد نصاب نرسید/ تعویق سؤال از شهردار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، جلسه ۱۱ خرداد شورای شهر بندرعباس که با دستور جلسه پاسخگویی شهردار بندرعباس به ۱۰ سئوال دو عضو شورای شهر برگزار شد به دلیل غیبت ۴ عضو شورای شهر به رسمیت نرسید و با اعلام رئیس شورای شهر دستور کار این جلسه به جلسه سه شنبه ۱۳ خرداد ماه موکول شد.

آبتین امیری، جواد بلارک، فرزانه آرامش و کیاوش جهانبخش ۴ عضو غایب جلسه امروز شورای شهر بودند.

فاطمه جراره به عنوان رئیس شورا، اسماعیل بواشه، احمد عامری، رضا حیدری‌زاده، فیصل دانش، اسلام باوقار و مجید عسکری‌زاده به عنوان اعضای شورا در جلسه حضور داشتند.

فاطمه جراره، رئیس شورا در جلسه شورای شهر که به رسمیت نرسید اعلام کرد: جلسه از قبل به تمامی اعضای شورا اعلام شد اما برخی از همکاران به علت مشکلاتی در جلسه حاضر نشدند. امیدواریم همه اعضا به تعهدی که به مردم دارند پایبند باشند.

شهردار بندرعباس که قرار بود در جلسه هفته گذشته شورا حضور پیدا کند و به ۱۰ سئوال دو نماینده شورا پاسخ دهد تقاضای زمان بیشتری با جواب سئوالات کرد که مقرر شد در جلسه امروز حضور یابد که با غیبت تعدادی از اعضا جلسه به حد نصاب نرسید و جلسه پاسخگویی شهردار به جلسه بعد موکول شد.

دستور کار دیگر جلسه امروز شورای شهر بررسی موضوع «انتشار اوراق مالی اسلامی» بود و قرار بود پیشنهاد شهرداری بندرعباس مبنی بر انتشار اوراق مالی اسلامی به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان برای تکمیل سامانه اتوبوسرانی بررسی شود.

شورای شهر بندرعباس به حد نصاب نرسید/ تعویق سؤال از شهردار – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۱:۱۶:۴۹

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.