قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شهردار بندرعباس باید از کارهای نمایشی دوری کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شهردار بندرعباس باید از کارهای نمایشی دوری کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، احمد عامری عصر شنبه در بیستمین جلسه شورای شهر بندرعباس که با موضوع طرح سئوال از شهردار بندرعباس برگزار شد، با بیان اینکه در حال حاضر در ایام فاطمیه حضور داریم و نسبت به آن حساسیم، تصریح کرد: نباید بگذاریم ایام فاطمیه کمرنگ شود و توجه مان را از آن کم کنیم و خجالت‌آور نیست در ایام فاطمیه از اول شهر تا انتهای آن یک پرچم فاطمیه مشهود نیست و درب سازمان فرهنگی، اجتماعی و روزشی شهرداری بندرعباس را تخته کنیم.

وی با اشاره به اینکه شهردار بندرعباس ظاهراً تنها برایش میزش مهم است و کاری به اقدامات ارزشی و فرهنگی ندارد، اضافه کرد: در حوزه فرهنگی و ایام فاطمیه بزرگان دین کوتاه نمی‌آیند و کاهش مالی چرا تنها باید در موضوعات مذهبی پر رنگ باشد اما در سایر موارد کاهشی نبینیم.

عامری ادامه داد: برخی شهرداران ارباب‌رجوع که هیچ، کارکنان شهرداری بندرعباس هم اجازه حضور در دفتر شهردار مناطق را ندارند.

وی با بیان اینکه وظیفه اعضای شورای شهر صیانت از شهردار بندرعباس است، خاطرنشان کرد: امیدوارم شهردار بندرعباس نیز به این موضوع پایبند بوده و تغییر رویه دهد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشهردار بندرعباس باید از کارهای نمایشی دوری کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.