قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
افزایش ۴۷ درصدی بودجه شهرداری اراک در سال ۱۴۰۰ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شهرداری اراک در حوزه نیروی انسانی و قراردادها، وضعیت بغرنجی دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شهرداری اراک در حوزه نیروی انسانی و قراردادها، وضعیت بغرنجی دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، علیرضا بیاتیان شامگاه دوشنبه در صحن علنی شورای شهر اراک ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده طی یک هفته گذشته، اظهار کرد: طرح تهیه شده ویژه پروژه منطقه گردشگری گردو با وضعیت موجود منطقه مطابقت ندارد و برای اجرا آن باید مسیر رودخانه جابجا شود که این امر غیرممکن است.

وی افزود: با اداره کل راه و شهرسازی مکاتبه شده تا اراضی با کاربری عمومی و فضای سبز رایگان به شهرداری داده شود و اراضی با کاربری گردشگری نیز طبق فرآیند قانونی به شهرداری و سرمایه‌گذاران ارائه شود.

سرپرست شهرداری اراک خاطرنشان کرد: در میدان امام خمینی (ره) عملیات جابجایی درختان انجام شده است و با برگزاری جلسات متعدد با قرارگاه خاتم الانبیا مقرر شد پروژه بلوار شهید آنجفی پس از تأیید طرح نهایی شورای ترافیک اجرایی شود.

بیاتیان با اشاره به لزوم ایجاد چهار مرکز عرضه میوه و تره بار در اراک، اظهار کرد: یکی از میادین میوه و تره بار را شهرداری در انتهای خیابان جهانگیری احداث خواهد کرد و سه میدان دیگر نیز در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد تا در چهار نقطه شهر نیاز شهروندان برطرف شود ضمن اینکه در این اماکن مرکز عرضه مواد پروتئینی نیز پیش بینی شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشهرداری اراک در حوزه نیروی انسانی و قراردادها، وضعیت بغرنجی دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.