قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شهرداری‌های کوچک کهگیلویه و بویراحمد حمایت می شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شهرداری‌های کوچک کهگیلویه و بویراحمد حمایت می شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شهرداری‌های کوچک کهگیلویه و بویراحمد حمایت می شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسین کلانتری ظهر سه شنبه با اشاره به دیدار با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، افزود: شهرداری‌های استان نیازمند حمایت و توجه ویژه هستند.

کلانتری رفع نیازمندی شهرداری‌ها و کمک برای اتمام پروژه‌های شهری را خواستار شد و گفت: در صورت توجه ویژه به شهرداری‌ها، این نهادهای عمومی گام مؤثری در بهبود خدمات و رشد عمران شهری خواهند داشت.

کلانتری با بیان اینکه شهرداری‌های کوچک در استان درآمد چندانی ندارند، اظهار داشت: حمایت اعتباری از این بخش می‌تواند گام مؤثری برای رفع نیازها در مناطق هدف به ویژه مناطق کمتر برخوردار باشد.

کلانتری مشکلات شهرداری‌های بزرگ استان را از دیگر مسائل در این حوزه برشمرد و از معاون وزیر خواست نگاه ویژه ای برای رفع این معضلات از سوی سازمانها شهرداری‌ها و دهیاریهای به استان شود.

وی ابراز کرد: ظرفیت‌های مختلف ومناسب استان می‌تواند بستر ساز رفع نیازهای زیرساختی در کنار تولید، اشتغال و جهش تولید شود.

در ادامه معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، گفت: توانمند سازی شهرداری‌ها گام مؤثری در راستای عمران شهری پایدار خواهد داشت و از شهرداری‌های استان حمایت خواهیم کرد.

مهدی جمالی نژاد افزود: بنا به درخواست استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رفع مشکلات شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد نیز به صورت ویژه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی با توجه به دعوت استاندار، از سفر به استان در آینده خبر داد و عنوان کرد: بررسی مشکلات و موانع طرح‌ها و پروژه‌های عمران شهری، پیگیری نیازهای شهرداری‌ها و برنامه ریزی برای حل مشکلات شهرهای و روستاهای استان در این سفر دیده خواهد شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشهرداری‌های کوچک کهگیلویه و بویراحمد حمایت می شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.