قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شناسایی ۱۷۳ ابتلای جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان / ۵۶ بستری جدید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شناسایی ۱۷۳ ابتلای جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان / ۵۶ بستری جدید

به گزارش خبرنگار اقطاع نیوز اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد ۵۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که ۳۹ نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی بیان داشت: در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان ۵۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که که ۵۴ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۱۳ نفر اهل توابع منطقه کاشان، دو نفر اهل تهران، یک نفر اهل نطنز و ۳۹ نفر اهل کاشان هستند.

 این مقام مسئول افزود: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل ۲ بیمار جدید بستری شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۰ سال و حداقل سن یک سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع ۲۹۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۶۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۳ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: ۳۵ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۳۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و ۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

این مقام مسئول در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: ۴ مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

 سیدعلیرضا مروجی افزود: تاکنون ۱۵۳ هزار و ۶۳۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون نه هزار و ۴۶۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشناسایی ۱۷۳ ابتلای جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان / ۵۶ بستری جدیدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.