قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایلام به ۲۳۶۸۷ نفر - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شناسایی ۷۰ نفر مبتلا به کرونا در طرح شهید سلیمانی در دهلران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شناسایی ۷۰ نفر مبتلا به کرونا در طرح شهید سلیمانی در دهلران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

غلامرضا منصوری در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: تعداد ۳۱۳ تست «پی سی آر» از آغاز غربالگری محلات در این شهرستان برای شناسایی این مبتلایان انجام شده است.

وی در خصوص میزان «رپید» تست‌های انجام شده در این شهرستان گفت: تاکنون ۱۹۱ رپید تست در سطح روستاها و ۲۱ رپید تست نیز در مناطق شهری این شهرستان انجام شده که ۱۱ نفر مثبت بوده است.

سرپرست شبکه بهداشت دهلران گفت: از ابتدای اجرای طرح شهید سلیمانی ۵۶ درصد جمعیت شهرستان دهلران غربالگری شدند.

وی ادامه داد: ۱۰ تیم مراقبت در منزل، ۵۵ تیم مراقبت و رهگیری، ۶ تیم نظارتی و ۶۸ تیم حمایتی در قالب طرح غربالگری محلات دهلران فعالیت می‌کنند.

منصوری اظهار کرد: پنج کمیته طرح شهید حاج قاسم سلیمانی شامل آموزش همگانی، مراقبت و پیگیری، نظارت و پایش، حمایتی و عملیاتی در راستای تسریع در شناسایی بیماران و قطع زنجیره کرونا در این شهرستان فعالیت دارند.

سرپرست شبکه بهداشت درمان شهرستان دهلران عنوان کرد: ۱۸ پزشک، ۱۰ پرستار، ۴۴ بهورز با کمک ۳۱۴ داوطلب بسیج و هلال احمر در اجرای این طرح محله به محله شهرستان فعالیت می‌کنند.

منصوری یادآور شد: تاکنون در شهرستان دهلران از آغاز طرح شهید سلیمانی، ۳۳۹ مورد بازدید مشترک از مراکز عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی صورت گرفته و در این بازدیدها ۹۸ مورد اخطاریه صادر و سه مورد نیز پلمب شده است.

وی عنوان کرد: ۷۷۹ خانوار آسیب دیده از کرونا این شهرستان توسط تیم‌های حمایتی بسته معیشتی به دریافت کردند و بیش از ۱۳۰ میلیون ریال کمک نقدی نیز به افراد نیازمند پرداخت شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشناسایی ۷۰ نفر مبتلا به کرونا در طرح شهید سلیمانی در دهلران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.