قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شناسایی ۵۰ مانع تولید در سال گذشته – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شناسایی ۵۰ مانع تولید در سال گذشته

به گزارش اقطاع نیوز همدان، ظاهر پور مجاهد ، معاون اقتصادی استاندار همدان در بازدید از شهرک صنعتی بوعلی که با حضور معاون وزیر صمت و دیگر مسوولان استانی انجام شد، عنوان کرد:  امروز از واحدهایی بازدید کردیم که فعالیت آن ها نشان از اقتدار و همت مدیران واحد‌های تولیدی دارد.

پورمجاهد افزود:  در سال گذشته مدیران واحد‌های تولیدی و مدیران استان نهایت تلاش خود  را در راستای تحقق جهش تولید انجام دادند.

وی افزود: در ارتباط با شعار سال یعنی تولید پشتیبانی و مانع زدایی ، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به جد شروع به کار کرده است. 

وی ادامه داد: از نیمه دوم سال ۱۳۹۸، نزدیک به ۵۰ مانع را شناسایی کردیم و نزدیک به ۵۰ مورد  در کاربرگ‌ها‌ی مخصوص ثبت شده است. از این میان  ۲۷ مورد آن به وزیر محترم اقتصاد و دارایی به عنوان رئیس هیئت مقررات زدایی اعلام شده است.

وی تصریح کرد:  در حوزه پشتیبانی از تولید، با کمک دستگاه‌های استان مانند امور مالیاتی، تامین اجتماعی و به ویژه‌بانک‌ها، تلاش زیادی در سال  ۹۸ و ۹۹ از این حیث  انجام شد.

معاون اقتصادی استاندار با بیان اینکه در سال جاری  با توان، تلاش و قدرت بیشتری از تولید پشتیبانی می‌شود،، افزود: در حوزه تامین مالی فشار زیادی روی بانک‌ها قرار دارد در زمینه‌هایی مانند بورس و هولدینگ‌های ملی مانند ستاد پیگیری فرمان حضرت امام (ره)، وزارت دفاع، شستا و دیگر موسسات مالی مانند تدبیر که می‌توانند منابع مالی را به استان تزریق کنند و بنیاد برکت، تلاش‌هایی  درسال ۱۳۹۹ داشته ایم.

وی خاطرنشان کرد:  بخشی از مجموعه اقدامات مدنظر در راستای جهش تولید و رفع موانع انجام شده است و بخش دیگر نیز در سال ۱۴۰۰ انجام خواهد شد. 

وی یادآور شد: عزم و اراده مدیریت ارشد استان در کنار تولید، همراه با تولید بودن است بدین معنا که  بتوانیم هم وضعیت سرمایه‌گذاری  هم وضعیت تولید و اشتغال استان را بیش از پیش و به صورت بهینه‌تر ارتقا دهیم.

پورمجاهد 1آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشناسایی ۵۰ مانع تولید در سال گذشتهنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.