قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شناسایی ۳۴ مورد جدید از ابتلا به کرونا در منطقه کاشان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شناسایی ۳۴ مورد جدید از ابتلا به کرونا در منطقه کاشان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز، با اشاره به مراجعه ۱۳۳ هزار و ۲۲ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۵۱۹ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۱۷ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۱۳ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و چهار بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۳۰ و حداکثر سن آنها ۸۸ سال بوده است، ابراز داشت: ۱۲ نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و پنج نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۹۳ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۷۹ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۴ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۲۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۱۹ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: خوشبختانه طی شبانه روز گذشته هیچ بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۳۴ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: با احتساب آمار جدید تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با تست PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۴ هزار و شش مورد افزایش یافت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشناسایی ۳۴ مورد جدید از ابتلا به کرونا در منطقه کاشان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.