قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شناسایی ۲۵ مورد جدید کرونا در خراسان جنوبی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شناسایی ۲۵ مورد جدید کرونا در خراسان جنوبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شناسایی ۲۵ مورد جدید کرونا در خراسان جنوبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمد دهقانی فیروزآبادی در گفت و گو با اقطاع نیوز بیان کرد: تاکنون ۳۹ هزار و ۳۷۹ آزمایش از بیماران مشکوک به کرونا اخذ شده که تست ۱۵ هزار و ۴۴۴ نفر مثبت بوده است.

وی از انجام ۱۷۱ آزمایش جدید کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: بر اساس این آزمایش‌ها ۲۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: از این تعداد چهار بیمار در بیمارستان‌های استان بستری و ۲۱ مورد سرپایی بوده است.

دهقانی فیروزآبادی ادامه‌داد: از موارد مثبت ۱۰ مورد مربوط به قاینات، یک نفر زیرکوه، چهار نفر بیرجند، یک نفر بشرویه، چهار نفر سرایان و پنج نفر مربوط به طبس بوده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۱۳۶ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری بوده که ۲۷ مورد آنها بیمار قطعی مبتلا به کرونا هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه از این تعداد هفت بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند، بیان‌کرد: حال عمومی دو نفر از بیماران وخیم است.

دهقانی فیروزآبادی ادامه داد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته فوت ناشی از کرونا نداشته‌ایم و کل فوتی‌های ویروس در استان ۷۵۲ نفر است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشناسایی ۲۵ مورد جدید کرونا در خراسان جنوبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.