خانه | ورزشی | شناسایی و رفع نقایص احتمالی چرخه انتخابی در مرحله اجرا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
شناسایی و رفع نقایص احتمالی چرخه انتخابی در مرحله اجرا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شناسایی و رفع نقایص احتمالی چرخه انتخابی در مرحله اجرا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، پس از تصویب چرخه انتخابی تیمهای ملی که چندی پیش در سمینار روسای هیات های کشتی سراسر کشور با رای قاطع صورت گرفت، حالا تمام نگاه ها به اجرایی شدن این چرخه است.

محمد طلایی یکی از مربیان جوان و بااخلاق کشتی آزاد کشورمان که هم اکنون مسئولیت سرمربیگری تیم نوجوان را بر عهده دارد به اقطاع نیوز گفت: هر طرح و برنامه ای ممکن است در ابتدای مرحله اجرا به برخی مشکلات و نواقص بر بخورد که این احتمال در چرخه انتخابی هم وجود دارد، اما مطمئنا چرخه انتخابی در طول اجرای دقیق می تواند نواقص خود را نشان دهد تا متولیان آنرا برطرف کنند. در نتیجه می توان امیدوار بود که طرح خوبی در کشتی به مرحله اجرا نزدیک شده و باید منتظر تاثیر آن در این عرصه باشیم.

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان افزود: من هم در زمانی که کشتی می گرفتم همواره به رقابتهای انتخابی احترام می گذاشتم. مطمئنا این چرخه با توجه به حساسیت و نکته سنجی متولیان فدراسیون و طراحانش به خوبی پیش بینی تمام زیر و بم موارد انتخابی تیم ملی را در نظر گرفته و نباید دغدغه خاصی در اجرای آن داشت.

طلایی ادامه داد: باید به این نکته مهم توجه داشت که چرخه انتخابی باید همچون یک قانون به خوبی اجرا شود و با هر تغییر و تحولی در راس امور، دستخوش تغییر و اما و اگر نشود. ضمن اینکه با توجه به مقطع زمانی کنونی که فرصت زیادی تا المپیک نمانده باید با دقت و جدیت به اجرای این چرخه پرداخت و موقعیت و حساسیت های لازم را هم در نظر گرفت.

قهرمان اسبق کشتی جهان در پایان گفت: امیدوارم چرخه انتخابی طبق برنامه و پیش بینی های کارشناسی لازم به مرحله اجرا برسد، چراکه معتقدم طرح خوبی تدوین و تصویب شده و در صورت اجرای دقیق و بی عیب و نقص، به سود کشتی تمام شود.

به گزارش اقطاع نیوز، چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی برای اجرا در سال فنی جاری، روز یکشنبه هفته گذشته با رأی قاطع روسای هیأت‌های کشتی استان های سراسر کشور به تصویب رسید.

شناسایی و رفع نقایص احتمالی چرخه انتخابی در مرحله اجرا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۰۹:۲۳:۱۹

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.