قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شناسایی و رفع موانع تولید با برنامه‌ریزی‌های دقیق، موثرترین اقدام برای تحقق شعار سال – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شناسایی و رفع موانع تولید با برنامه‌ریزی‌های دقیق، موثرترین اقدام برای تحقق شعار سال

فرامرز افشانی در گفتگو با خبرنگار اقطاع نیوز در آذربایجان شرقی اظهار داشت: از ابتدای سال جدید کارشناسان جهادکشاورزی شهرستان تبریز در جهت تحقق شعار سال با حضور گسترده در مناطق مختلف شهرستان به منظور رفع موانع تولید و افزایش راندمان، ارتقای کیفی و کمی محصولات تولیدی اقدامات موثری انجام دادند.

وی افزود: جهادکشاورزی شهرستان تبریز در ایام تعطیلات نوروز، با عمل به شعار « جهادکشاورزی در ایام نوروز تعطیل نیست» پابه پای کشاورزان در مرحله داشت محصولات زراعی کشت پاییزه و آماده سازی بستر کشت برای کشت بهاره حرکت نمود.

 افشانی تاکید کرد: در زمینه تامین محصولات اساسی همچون نهاده های دامی دامداران و مرغداران شهرستان، تولید مرغ مورد نیاز شهرستان تبریز،  آماده باش گشتهای حفاظت از اراضی کشاورزی شهرستان در تعطیلات نوروزی جهت مقابله با ساخت وساز غیرمجاز در زمین‌‌های کشاورزی، راه اندازی سامانه های ارتباطی در زمینه های حفاظت اراضی کشاورزی، عرضه فرآورده های خام دامی خارج از شبکه دامپزشکی، شناسایی کشتار غیرمجاز و تامین امنیت غذایی  نیز گام های اساسی توسط مدیریت برداشته شده است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز در ادامه با اشاره اینکه باید در مسیر تحقق شعار سال از همه ظرفیتها از جمله تشکلهای مردمی برای نیل به اهداف این بخش استفاده شود، تاکید کرد: باید بهره برداران و کشاورزان نیز در کنار مسئولین بخش کشاورزی در راستای مانع زدایی از تولید حرکت کنند.

 افشانی تاکید کرد: تکمیل زنجیره تولید، توسعه کشت گلخانه ای، توسعه صنایع تبدیلی، موثرترین راهکار در این زمینه است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریزبیان کرد: باید با رفع موانع تولید، فاصله تولید کنندگان شهرستان با کشاورزان پیشرو و نمونه‌ های بخش کشاورزی کمتر شود.

 افشانی خاطر نشان کرد: امیدواریم با غلبه بر بیماری کرونا در سال جاری  شاهد تحقق هرچه بیشترشعار سال باشیم.

 

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشناسایی و رفع موانع تولید با برنامه‌ریزی‌های دقیق، موثرترین اقدام برای تحقق شعار سالنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.