قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شناسایی۴۳ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان

شناسایی۴۳ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شناسایی۴۳ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان

اقطاع نیوز – رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی و بستری ۴۳ بیمار جدید حاد تنفسی در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی در گفت و گو با مهر با اشاره به مراجعه ۱۰۱ هزار و ۱۷۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۶ هزار و ۷۸۳ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۴۳ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: از این تعداد ۳۶ بیمار در بیمارستان‌های کاشان و هفت بیمار در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته دو ماهه و حداکثر سن آنها ۸۸ سال بوده است، ابراز داشت: ۳۲ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان، ۱۱ نفر اهل آران و بیدگل و دو نفر نیز اهل بادرود بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۴۱۷ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۳۶۵ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۵۲ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۸۷ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۸۰ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و هفت نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته هشت بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان شامل سه نفر زن ۶۴، ۷۱ و ۸۴ ساله و پنج نفر مرد ۴۸، ۵۰، ۷۷، ۸۲ و ۹۳ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۱۸۰ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۰ هزار و ۲۰۳ مورد افزایش یافت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشناسایی۴۳ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.