قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به ۴ میلیون و ۵۱۰ هزار نفر رسید- اخبار اروپا – اخبار بین الملل اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به ۴ میلیون و ۵۱۰ هزار نفر رسید- اخبار اروپا – اخبار بین الملل اقطاع نیوز

به گزارش گروه بین الملل اقطاع نیوز به نقل از خبرگزاری «تاس»، ستاد عملیاتی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در روسیه، امروز (شنبه) گزارش داد که در طول یک روز گذشته، ۸ هزار و ۸۸۵ مورد جدید بیماری کووید-۱۹ در ۸۵ منطقه فدرال این کشور شناسایی شد. بدین ترتیب تعداد کل موارد آلودگی به این عفونت در روسیه به ۴ میلیون و ۵۱۰ هزار و ۷۴۴ نفر افزایش یافته است.

بر اساس این اطلاعات، بیشترین موارد جدید آلودگی به ویروس کرونا – یک هزار و ۵۵۱ مورد در شهر مسکو، ۷۴۹ مورد در سن پترزبورگ و ۵۸۶  مورد در منطقه مسکو ثبت شده است.

بطور کلی میزان رشد بیماری در روسیه ۲ درصد است و در حال حاضر،  ۲۸۲ هزار و ۸۴۲ نفر در سراسر این کشور همچنان بیمار بوده و تحت درمان قرار دارند.

ضمن اینکه، طی یک روز گذشته، ۱۰ هزار و ۳۳۷ بیمار مبتلا پس از گذراندن دوره درمان، به طور کامل بهبود یافتند تا تعداد افراد درمان شده از عفونت کرونا در روسیه به ۴ میلیون و ۱۳۰ هزار و ۴۹۸ نفر افزایش یابد. سهم بهبودی بیماران به ۹۱٫۶ درصد کل افراد آلوده شده رسیده است. موارد بهبود روزانه در شهر سن‌پترزبورگ – یک هزار و ۱۹۲ نفر، در منطقه مسکو – ۴۸۱ نفر و در منطقه نیژنی نووگوراد – ۳۸۱ نفر گزارش شده است.

این ستاد همچنین یادآور شد که طی ۲۴ ساعت اخیر، ۳۸۷ مورد مرگ ناشی از عوارض بیماری کووید-۱۹ در روسیه ثبت گردید. بدین ترتیب، تعداد کل قربانیان این عفونت به ۹۷ هزار و ۴۰۴ نفر افزایش یافت. موارد مرگ روزانه بیماران در سن‌پترزبورگ – ۳۲ نفر، در منطقه راستوفسک- ۲۴ نفر و در منطقه مسکو- ۱۷ نفر ثبت شده است.

این ستاد بطور جداگانه اعلام کرد که تعداد کل موارد آلودگی به ویروس کرونا در شهر مسکو، با افزایش یک هزار و ۵۵۱ نفر طی روز گذشته، در مجموع به یک میلیون و ۲۰ هزار و ۶۷۳ نفر افزایش یافت. 

طی ۲۴ ساعت اخیر در پایتخت روسیه ۵۴ مورد مرگ ناشی از عوارض ویروس کرونا ثبت شد تا شمار تلفات این عفونت در پایتخت به ۱۶ هزار و ۴۴۶ نفر افزایش یابد. در این مدت، یک هزار و ۳۶۸ بیمار درمان شده و از بیمارستان مرخص شدند و بدین ترتیب ۹۴۰ هزار و ۴۱ نفر در کل دوره شیوع آلودگی در مسکو بهبود یافته‌اند. در حال حاضر، ۶۴ هزار و ۱۸۶ فرد مبتلا به کووید-۱۹ در این شهر همچنان تحت درمان هستند.

سرویس فدرال خدمات بهداشتی و رفاه انسانی روسیه امروز اعلام کرد که با مشاهده کاهش واضح موارد ابتلای جدید به عفونت کووید-۱۹ در کشور، می‌توان گفت که روسیه در مرحله تثبیت وضعیت اپیدمی کرونا قرار دارد، البته ادامه رعایت اصول پیش‌گیری این بیماری، همچنان ضروری است.

انتهای پیام/آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشمار مبتلایان به کرونا در روسیه به ۴ میلیون و ۵۱۰ هزار نفر رسید- اخبار اروپا – اخبار بین الملل اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.