قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۲۸۲ نفر رسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۲۸۲ نفر رسید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۲۸۲ نفر رسید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، پرویز یزدان پناه شنبه شب در گفتگو با خبرنگاران، افزود: امروز از ۴۴۳ نمونه دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج، حدود ۶۰ درصد نمونه‌ها مثبت شد.

وی ابراز داشت: بیشترین موارد مثبت امروز در شهرستان‌های بویراحمد با ۴۱ درصد، کهگیلویه ۱۹ درصد، گچساران ۱۵ درصد، چرام ٩ درصد، بهمئی ٨ درصد و بقیه موارد در سایر شهرستان‌های استان بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در حال حاضر ۴۶۴ بیمار مشکوک و قطعی کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری بوده که از این تعداد ۱۸۱ بیمار کرونایی قطعی است.

وی با بیان اینکه ٣٣ بیمار در بخش‌های ویژه تحت درمان هستند، افزود: از مجموع مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد، ۱۴ هزار و ۴۴۵ نفر بهبود یافته گزارش شده است. هنوز تعداد بستری‌ها بیشتر از ترخیصی ها بوده و ظرفیت تخت‌های بیمارستان‌های کرونایی در حال تکمیل می‌باشند.

یزدان پناه با اشاره به اینکه در حال حاضر بیشترین راه ابتلاء به بیماری کرونا دور همی خانوادگی و تجمعات است، اظهار کرد: متأسفانه عادی شدن رفتارها و کاهش رعایت شیوه‌های بهداشتی در بین برخی از افراد، عامل بحرانی شدن استان است.

وی افزود: می‌طلبد شهروندان بدون استفاده از ماسک جایی نروند و به جز مواقع ضروری از منزل خارج نشده و فاصله فیزیکی را رعایت کنند تا شاهد کنترل این ویروس خطرناک باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، گفت: در طی مدت ۹ ماهه شیوع کرونا مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نقش بسزایی در کنترل بیماری داشته‌اند و از این پس نیز تنها با همکاری مردم بیماری کنترل می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۲۸۲ نفر رسید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.