قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شلیک انواع موشک‌های کروز دریایی در رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نداجا

شلیک انواع موشک‌های کروز دریایی در رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نداجا


شلیک انواع موشک‌های کروز دریایی در رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نداجا

یگان‌های نیروی دریایی ارتش در مرحله نهایی رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ با شلیک انواع موشک‌های کروز دریایی اهداف خود را مورد اصابت قرار دادند.

 

*** شلیک انواع موشک‌های کروز دریایی در رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نداجا

 

به گزارش اقطاع نیوز، در این مرحله از رزمایش، انواع موشک‌های کروز دریایی برد مختلف،با شلیک از ساحل و عرشه شناورهای سطحی نیروی دریایی ارتش، با موفقیت اهداف خود را در شمال اقیانوس هند و منطقه عمومی رزمایش مورد اصابت قرار دادند.

 

*** برخورداری از توانمندی بالا در زمینه موشک‌های کروز

 

سخنگوی رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه امروز از توانمندی بسیار بالایی در زمینه موشک‌های کروز دریایی برخوردار هستیم و طیف متنوعی از این موشک‌ها امروز در اختیار نیروی دریایی ارتش قرار دارد، گفت:

قدرت اثرگذاری بالای موشک‌های کروز دریایی در بردهای مختلف مورد نیاز که امروز در اختیار نیروی دریایی ارتش قرار دارد، آنها را به سلاحی اثرگذار و تعیین کننده در عرصه نبردهای دریایی تبدیل کرده است.

 

دریادار حمزه‌علی کاویانی در پایان با تأکید بر اینکه بخشی از تسلیحات و سامانه‌های بکارگیری شده در این رزمایش به دلیل رعایت مسائل طبقه‌بندی شده قابلیت رسانه‌ای شدن ندارد، تاکید کرد:

دشمنان باید بدانند که در صورت هرگونه تعدی و تعرض آنها به مرزهای دریایی جمهوری اسلامی ایران، از ساحل و دریا هدف موشک‌های کروز دریایی قرار خواهند گرفت.

 

*** رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نداجا

 

به گزارش اقطاع نیوز، رزمایش‌دو روزه اقتدار دریایی ۹۹ نیروی دریایی ارتش، صبح روز چهارشنبه با رمز یا زهرا (س) در سواحل مکران و شمال اقیانوس هند آغاز شد.

 

انتهای پیام///

منبع

اقطاع نیوزآرشیو اخبار فرهنگی سرویس خبری اقطاع نیوزشلیک انواع موشک‌های کروز دریایی در رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نداجانمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.