قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
د/ ششمین شماره ماهنامه «نشر بنگال» در بنگلادش منتشر شد

ششمین شماره ماهنامه «نشر بنگال» در بنگلادش منتشر شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش سرویس کتاب و نشر اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ششمین شماره ماهنامه «نشر بنگال» در حوزه کتاب با معرفی ترجمه بنگالی دیوان شعر حضرت امام خمینی(ره) به همت رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش منتشر شد.

نمایه‌سازی و معرفی کتاب «دیوان اشعار امام خمینی(ره)»، «هیمو ده»، «اشعار نذرل (نذرل مخفف نام قاضی نذر الاسلام شاعر ملی بنگلادش است)» و «نبوغ پارسی» در این شماره از ماهنامه آمده است.

در بخشی دیگر، کتاب‌های «ریاضت کشی صوفیانه: دروس اصیل نظری و عملی»، «عمر خیام»، «روال زندگی من»، «روبروی ستارگان» و «فرهنگ صوفی و انگیزه صوفیانه» معرفی شده است.

این نشریه با هدف رصد و پایش جامعه و فرهنگ کشور بنگلادش، نمایه‌سازی از آخرین کتب تألیف و یا چاپ شده به زبان بنگالی و در جهت عملیاتی سازی برنامه پیشنهادی و مصوب شده رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش برای سال ۱۳۹۹ با عنوان «نشر بنگال» از این شماره مجله‌ای به همین نام و به صورت ماهنامه تقدیم خوانندگان خواهد شد.

در این مجله، تمامی اطلاعات لازم در مورد هر کتابی که اخیرا در بنگلادش تألیف و به زبان بنگالی چاپ شده باشد، شامل نام اثر، نویسنده، تاریخ نشر، نام ناشر و تعداد صفحات و چکیده‌ای از مطالب کتاب و سرفصل‌های آن نمایه‌سازی و به همراه تصویر جلد اثر معرفی می‌شود./د۱۰۲/ف

 

ششمین شماره ماهنامه «نشر بنگال» در بنگلادش منتشر شد:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۷:۱۹:۳۱

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.