قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شرط بومی گزینی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید لحاظ شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شرط بومی گزینی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید لحاظ شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شرط بومی گزینی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید لحاظ شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

فداحسین مالکی در گفت و گو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: اخیراً دفترچه استخدامی آموزش پرورش انتشار یافته اما متأسفانه در آن سهمیه بومی گزینی لحاظ نشده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی افزود: در این راستا پیرو نامه‌ای به معاون رئیس جمهوری خواستار جذب نیروهای بومی در این آزمون استخدامی شده‌ام.

وی ادامه داد: این نامه نگاری با هدف رفع کمبود نیروی آموزشی در مناطق محروم و جلوگیری از خروج و ماندگاری نیروی انسانی بومی در مناطقی همچون استان سیستان و بلوچستان انجام شده است.

مالکی تصریح کرد: مطابق با ماده (۲۹) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی موضوع بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۷/۱۹ مصوب شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، تخصیص تا صددرصد مجوزهای استخدامی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته امکان پذیر است.

وی بیان کرد: همچنین دادنامه شماره ۲۳۵۸ الی ۲۳۵۹ مورخ ۱۳۹۸/۷/۳۰ هیأت عمومی دیوان عدالت اداری نیز عدم ابطال ماده (۲۹) دستورالعمل مذکور را تأیید کرده است بنابراین باید این سهمیه به متقاضیان استخدام در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته برابر فهرست ضمیمه تصویب نامه شماره ۷۶۲۵۴/ت/۳۶۰۹۵ ه مورخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ هیأت وزیران به نیروهای بومی تخصیص یابد تا از َخروج بی رویه نیروی انسانی وجذب نیروی غیربومی جلوگیری شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشرط بومی گزینی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید لحاظ شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.