قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
رطوبت ۹۵ درصدی در بستان/ شرجی در خوزستان افزایش می یابد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

شرجی هوای خوزستان افزایش می یابد/ رطوبت ۹۴ درصدی در ماهشهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


شرجی هوای خوزستان افزایش می یابد/ رطوبت ۹۴ درصدی در ماهشهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: طبق نقشه‌های پیش‌یابی جریانات جنوبی همچنان تا آخر هفته جاری به تناوب باعث افزایش رطوبت و شرجی همراه با مه یا مه رقیق در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی استان خواهد شد.

وی اضافه کرد: در این ایام رشد ابر و بارش‌های پراکنده همراه با رعد و برق، تندباد لحظه‌ای در ارتفاعات و مناطق شمال شرق و شرق استان و در دیگر نقاط به صورت نقطه‌ای دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان خبر داد: امروز حداکثر میزان رطوبت هوای ایستگاه‌های استان خوزستان؛ ماهشهر ۹۴ درصد، شادگان ۹۱ درصد، کشاورزی اهواز ۸۵ درصد، آبادان ۸۱ درصد، هندیجان ۸۰ درصد، اهواز ۷۱ درصد، بستان ۷۰ درصد، شوش: ۶۸ درصد، دزفول ۵۸ درصد، شوشتر ۵۳ درصد و گتوند ۵۲ درصد گزارش شده است.

سبزه زاری بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته آبادان با ۴۷.۵ و ایذه با ۲۳ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط خوزستان گزارش شده‌اند.

وی در پایان گفت: در شبانه‌روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۴۶ و حداقل به ۲۸.۶ درجه سانتی‌گراد رسیده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزشرجی هوای خوزستان افزایش می یابد/ رطوبت ۹۴ درصدی در ماهشهر – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.